Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juli:
  • Amenra en Ho99o9
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
  • 21 juli:
  • Rose Tattoo
  • 22 juli:
  • D.R.I.
  • Riot City en Aquilla
  • Rose Tattoo
  • 24 juli:
  • Tygers Of Pan Tang en RVH Project
    18 augustus:
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Jivarp (Dark Tranquillity) - 53
  • Andrew Craighan (My Dying Bride) - 56
  • Andy Sneap (Sabbat) - 57
  • Cesar Zuiderwijk (Golden Earring) - 78
  • Daron Malakian (System Of A Down) - 51
  • Fredrik Åkesson (Opeth) - 54
  • Fredrik Hermansson (Pain Of Salvation) - 50
  • Ian Stewart (The Rolling Stones)† - 88
  • Jack Irons (Pearl Jam) - 64
  • Jaska Raatikainen (Children Of Bodom) - 47
  • Luca Giovagnoli (Novembre) - 50
  • Martin Eric Ain (Celtic Frost)† - 59
  • Sal Abruscato (Life Of Agony) - 56

Vandaag overleden:
  • Bobby Fuller (The Bobby Fuller Four) - 1966
  • Nico (The Velvet Underground) - 1988
  • René Berg (Hanoi Rocks) - 2003
Review

Kinetic - Kinetic
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Kinetic - Kinetic
Deze zelfuitgebrachte demo belandde in mijn brievenbus uit het verre Griekenland. Deze band bestaat uit leden van Acid death, Brain fade en Wisdom. Dit is hun eerste demo en ze hopen direct een platenmaatschappij te lokken.

Deze band speelt death metal die aan de band Death, waarvan ik een erg groot liefhebber ben, refereert. In 'The realms of nightmare' komt een melodieus Death-harmonie voor, 'Holy instinct' begint met een pure Death-riff en het afsluitende 'Never ending winter' heeft de zelfde sfeer als de oude Death elpees en dat is ook nooit mis.

Alhoewel ik een groot fan ben van dit soort death metal, heb ik toch wat kritiek op deze demo. Het geheel klinkt veel te vlak en saai (komt mede door de productie). Wist de band Death, ondanks alle technische elementen in de muziek, nog elk nummer te knallen, dan knalt deze band jammer genoeg nergens. De nummers moeten dus spannender worden maar muzikaal zit alles al heel erg goed. Vooral de baslijnen die refereren naar Steve DiGiorgio zijn geweldig. Punten zijn niet echt van toepassing op deze korte demo.

Tracklist:
1. The realms of nightmare
2. Hate-master/holy instinct
3. Never ending winter

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 februari 2004

Meer Kinetic:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.