Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 december:
  • Ignite, Antillectual en Florida Men
  • 8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
  • 9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anthony "T-bone" Tabone (Crimsonfire) - 53
  • Christophe "Kristof" Gérardin (Kronos) - 47
  • Dominic Howard (Muse) - 48
  • Fredrik Norrman (Katatonia) - 51
  • James McIlroy (Cradle Of Filth) - 48
  • Maarten de Brauwer (Consensus) - 41
  • Nita Strauss (Alice Cooper) - 39
  • Thunderstick (Samson) - 71

Vandaag overleden:
  • Greg Lake (Emerson, Lake & Palmer) - 2016
  • Jacques van Oevelen (Picture) - 2016
Review

We Came As Romans - We Came As Romans
Jaar van release: 2015
Label: Spinefarm records
We Came As Romans - We Came As Romans
We Came As Romans is een Amerikaanse posthardcoreband met een vleugje metalcore, poppy zanglijnen en synthesizers. Ze timmeren al negen jaar aan de weg en hebben met bands als NOFX, Megadeth en August Burns Red mogen toeren. Dit is hun vierde uitgave en heet tevens We Came As Romans.

Het album gaat stevig van start met het lompe Regenerate waarin stevige riffs, brullende zang en melodieuze synthesizers hand in hand gaan. De volgende reeks nummers zijn wat minder 'lomp'. De hardcore blijft wat meer achterwege en de heren ontpoppen zich als prima liedjesschrijvers van stevige toegankelijke rock waarin de hardcore- en metalcore-invloeden nog maar mondjesmaat doorsijpelen. Het doet me soms zelfs een beetje denken aan nu-metal door de laaggestemde gitaren, de basale manier waarop ze soms tot uiting komen en de toegankelijke cleane zang die regelmatig te horen is.

Conclusie is dat dit album prima, korte alternatieve rockliedjes bevat. Daartegenover staat dat de hardcore- en metalcore-invloeden ver te zoeken zijn. Liefhebbers van de pittigere varianten in dit genre zullen hier weinig tot niets mee kunnen, al zullen liefhebbers van radiovriendelijkere rock en alternatieve rock hier prima mee uit de voeten kunnen.

Tracklist:
1. Regenerate
2. Who Will Pray?
3. The World I Used to Know
4. Memories
5. Tear It Down
6. Blur
7. Savior of the Week
8. Flatline
9. Defiance
10. 12:30

Score: 70 / 100

Reviewer: Sander
Toegevoegd: 23 augustus 2015

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.