Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 17 december:
  • Landmvrks, Underoath, Pain Of Truth en Split Chain
    11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Ludwig (technicus) - 81
  • Jari Kuusisto (Carnal Forge) - 49
  • Nikki Sixx (Mötley Crüe) - 67
  • Stevie Young (AC/DC) - 69
  • Zachary "Zacky Vengeance" Baker (Avenged Sevenfold) - 44

Vandaag overleden:
  • Lynn Strait (Snot) - 1998
Review

Zubrowska - One On Six
Jaar van release: 2003
Label: Xtreem Music
Zubrowska - One On Six
Ik zag gisteren een concert van het Belgische Headmeat. Ik vertel dit omdat dit album wel wat weg heeft van dat concert van dat bandje gisteren; ze spelen allebei een mix van death metal en grindcore, ze beschikken allebei over twee vocalisten en de muziek is bij beiden erg chaotisch. Zubrowska (vernoemt naar de bekende vodka Zubrowka) zegt zelf beïnvloed te zijn door bands als Cryptopsy, Dillinger Escape Plan, Converge en Dying fetus. Maar de eerlijkheid moet me zeggen dat deze band de strakheid van Cryptopsy, Converge en Dying Fetus mist net zoals de genialiteit van Dillinger Escape Plan totaal niet terug te horen is op dit schijfje.

De eerste acht nummers op dit debuut van deze Franse band lijken erg sterk op elkaar. Korte lead stukjes, veel breaks en een boel chaos. Niet erg speciaal, soms een beetje saai maar wel vermakelijk. De volgende drie nummers ('I Talk to the wind', 'This rose for you' en 'Sad sick world') zijn echter veel interessanter. De band neemt gas terug in die nummers en er schemeren hardcore, screamo en melodieuze deatmetal invloeden door. Jammer genoeg wordt dit schijfje afgesloten met het grindcore-humor liedje 'When Satan plays disco people die' (totaal overbodig en ook humorloos).

Dit 'One On Six' is een erg wisselvallig schijfje; goede momenten worden afgewisseld met erg saaie nummers. De ondermaatse undergroundproductie zorgt er ook voor dat dit schijfje niet knalt. Ik kan dus ook aanraden om jullie geld niet te spenderen aan dit korte album. Deze band moet beter kunnen. Het potentieel is er wel maar aan de uitwerking ontbreekt nog veel.

Tracklist:
1. Intro
2. Forkebabh
3. Sex, drugs and basketball
4. Do I look well?
5. Happy pink town
6. Smells like suicide
7. I hate teen visions
8. One On Six
9. I talk to the wind
10. This rose for you
11. Sad sick world
12. When Satan plays disco people die

Score: 55 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 24 november 2003

Meer Zubrowska:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.