Helldorado
Enquête

Wie zie jij het liefst worden bevestigd voor Graspop 2026 als één van de hoofdacts?

A Perfect Circle
AC/DC
Alice Cooper
Architects
Bad Omens
Bring Me The Horizon
Electric Callboy
Foo Fighters
Ghost
Gojira
Limp Bizkit
Marilyn Manson
Megadeth
Pantera
Parkway Drive
Queens Of The Stone Age
Rammstein
Sabaton
Slayer
System Of A Down
The Offspring
Twisted Sister
Volbeat
Within Temptation
een andere topact, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 oktober:
  • Blackbriar en Forever Still
  • Bloodred Hourglass en Luna Kills
  • Wolvennest, (Dolch) en Double Darkness
  • 24 oktober:
  • Blackbriar en Forever Still
  • Cryptosis, Nephylim en Imprisoned in Flesh
  • Wormrot en Gummo
  • 25 oktober:
  • Alcest en Bruit ≤
  • Fajtfest Fryslân
  • Hemelbestormer en Ter Ziele
  • The Curse Made Flesh en Epistulum
  • 26 oktober:
  • Testament, Obituary, Destruction en Goatwhore
  • Vower en Giant Walker
  • 26 oktober:
  • Testament, Obituary, Destruction en Goatwhore
  • Vower en Giant Walker
  • 28 oktober:
  • Arch Enemy, Amorphis, Eluveitie en Gatecreeper
    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Gruen (fotograaf) - 80
  • Dale Crover (Melvins) - 58
  • Dan Searle (Architects) - 38
  • David Kitay (componist) - 64
  • Gavin Harte (Callenish Circle) - 52
  • Iain Huntly (Rapture) - 49
  • Jeremy Lammas (One Step Beyond)† - 53
  • John Leckie (producent) - 76
  • Juha-Pekka Alanen (Altaria) - 41
  • Kim Larsen (Gasolin')† - 80
  • Kristoffer Göbel (Falconer) - 47
  • Michael "Würzel" Burston (Motörhead)† - 76
  • Robert Trujillo (Metallica) - 61
  • Tom Searle (Architects)† - 38

Vandaag overleden:
  • Willy Lange (Lȧȧz Rockit) - 2018
Review

Kings Destroy - Kings Destroy
Jaar van release: 2015
Label: War Crime Recordings
Kings Destroy - Kings Destroy
Doen ze het of doen ze het niet? Dat is de vlieger die deze maand voor de heren van het New Yorkse Kings Destroy opgaat. Dit stonerbandje presenteert namelijk zijn derde plaat en volgens de oude regel gaat deze de carrière maken of breken. Het zal wel iets anders liggen, want Kings Destroy is nooit echt populair geweest en daar zal dit titelloos album weinig aan veranderen.

Ik heb geen zin om om de hete brij heen te draaien. Kings Destroy is een vrij gezapige stonerplaat geworden, waarin geprobeerd wordt om een grunge-atmosfeer neer te zetten. Daar slagen ze weliswaar in, maar ze vergeten om de juiste indruk achter te laten. Er valt weinig te beleven aan de plaat, omdat de sound kaal is. De nummers zijn simpel qua opzet. Je hoort op Mr. O nog wel een pakkende riff, maar de teksten komen erg zeikerig over. Er is niets dat je moet bewegen om de plaat opnieuw te draaien. Het is ook niet per se slecht, maar het heeft een hoog been there done that-gevoel.

Als Kings Destroy over een paar jaar met een knaller van jewelste komen, sta ik vooraan om die te bejubelen. Toch overheerst hier de indruk dat de heren hun piek al hebben gehad. Voel je vrij om eens naar deze band te luisteren, maar ik kan je garanderen dat er dit jaar talloze betere platen in dit genre uitgebracht zijn.

Tracklist:
1. Smokey Robinson
2. Mr. O
3. W2
4. Mythomania
5. Embers
6. Green Diamonds
7. Time For War

Score: 60 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 24 mei 2015

Helldo

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.