Batushka
Enquête

Vind jij Knocked Loose een goede vervanger voor Twisted Sister op Graspop?

Ja, ik vind het zelfs een verbetering
Ja, ik vind beide bands gelijkwaardig
Nee, al vind ik Knocked Loose ook best leuk
Nee, al vertrouw ik er op dat er niets beter beschikbaar was
Nee, ik vind het een waardeloze vervanging
Ach, maakt mij niet uit, ik zou geen van beide gaan bekijken
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Eye Of Melian en Delain (acoustic)
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne en Everything Decays
  • 21 februari:
  • Dordrecht Metal Fest
  • Megalomaniacs, Beyond Cruelty en Grofvuil
  • Napalm Death, Whiplash, Varukers en Dopelord
Geen concerten bekend voor 15-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Barre Gambling (Daylight Dies) - 47
  • Bob Forrest (Thelonious Monster) - 65
  • Brooks Wackerman (Avenged Sevenfold) - 49
  • Dirk Schlächter (Gamma Ray) - 61
  • Glyn Johns (producent) - 84
  • Hugh Padgham (producent) - 71
  • Jake E. Lee (Ozzy Osbourne) - 69
  • Joel Seque (Dreamlost) - 46
  • John Helliwell (Supertramp) - 81
  • Kimberly Goss (Sinergy) - 48
  • Magnus Winterwild (Axenstar) - 50
  • Malcolm Travis (Sugar) - 73
  • Mick Avory (The Kinks) - 82
  • Milan Loncaric (Brainstorm) - 55
  • Mr. Lordi (Lordi) - 52
  • Paul Adrian Villarreal (Sun Caged) - 49

Vandaag overleden:
  • Ivan Colon (Confessor) - 2002
Review

Call Of The Void - Dragged Down A Dead End Path
Jaar van release: 2013
Label: Relapse Records
Call Of The Void - Dragged Down A Dead End Path
Call Of The Void is een nieuweling aan het grindcorefront, maar het wil toch wel wat zeggen als een groot label als Relapse het debuut uit wil brengen. De band werd In 2011 opgericht als Ironhorse, en al snel tekenen de heren hun contract, waarna de naam veranderd wordt naar Call Of The Void. Deze band maakt furieuze grindcore met duidelijk aanwezige sludge-elementen. De eersteling Dragged Down A Dead End Path is een behoorlijk goed debuut te noemen.

Normaal gesproken heb ik het niet op langzame stukken in grindcore, maar Call Of The Void heeft dit trucje uitermate goed begrepen. Het lijkt alsof Pig Destroyer een liefdesbaby heeft gemaakt met Mastodon. De langzame sludgestukken zijn namelijk uitermate genietbaar. Luister bijvoorbeeld naar het middenstuk van Bottom Feeder: degene die daar zijn hoofd stil kan houden heeft geen metalen grind in zijn donder. Juist doordat de sludge-stukken zo’n prominente rol hebben in de muziek is dit een zeer gevarieerde plaat geworden.

De productie is absoluut prima te noemen en staat z’n mannetje bij zowel de langzame als de grindcorestukken. De muzikanten maken van het geheel een riff-festijn waar menig band jaloers op zal zijn. De zanger doet regelmatig aan Lou Koller van Sick Of It All denken en weet zonder meer te overtuigen.

Al met al best indrukwekkend voor een debuutplaat. Het is dan ook zeker te hopen dat dit kwartet uit Boulder, Colorado dit niveau kan behouden en dat we in de toekomst nog veel meer gaan horen. Want ik lust zeker meer!

Tracklist:
1. Failure
2. Theory Of Mind
3. Bottom Feeder
4. Endless Ritual Abuse
5. Abomination
6. Breeding Grounds
7. Napalm Lungs
8. The Liar’s Heart
9. I Hope You Two Fuck
10. Faith & Filth

Score: 80 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 24 maart 2013

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.