Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 juni:
  • Alter Bridge
  • 10 juni:
  • Crypta
  • Iron Maiden en Evergrey
  • 11 juni:
  • I Killed The Prom Queen en Sugar Spine
  • 12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey en Day Six
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
Geen concerten bekend voor 08-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Perialas (producent) - 70
  • Alexander Vasilopoulos (Airged L'amh) - 54
  • Alexei Olegovich Andrushenko (Holy Blood) - 42
  • Jens Kidman (Meshuggah) - 60
  • Nick DiSalvo (Elder) - 37
  • Pär Sundström (Sabaton) - 45
  • Per Wiberg (Opeth) - 58
  • Peter Stålfors (Dream Evil) - 56
  • Steve White (KMFDM) - 61

Vandaag overleden:
  • André Matos (Angra) - 2019
  • Frostmourn (Dark Domination) - 2004
Review

Orchid - Wizard Of War EP
Jaar van release: 2013
Label: Nuclear Blast Records
Orchid - Wizard Of War EP
Een gebrekkige productiviteit is niet iets wat je Orchid kan verwijten. Sinds het debuut in 2011 verscheen, heeft iedere kwalitatieve scheet van deze Black Sabbath adepten wel zijn weg naar een plak vinyl gevonden. Orchid geldt als een van de meest veelbelovende bands in de traditionele doom metal, waarvan inmiddels bekend is dat de nieuwe plaat, The Mouths Of Madness, uit zal komen op 26 april. Wizard Of War is dus eigenlijk maar een zoethoudertje, al vind ik die term te negatief klinken.

Deze EP brengt twee nieuwe nummers onder de aandacht, waarvan alleen de titeltrack de nog te komen plaat gehaald heeft. Het is niet zo dat er iets mis is met dit nummer, al straalt het vooral door degelijkheid. Dat is niet bepaald de beste reclame. Het is een wat snellere doommetalstamper dat vooral tof ingezongen is. Bij Demon’s Eyes is dat ook het geval, maar daar wordt het gas wat teruggenomen en is er veel meer aandacht voor het scheppen van een ijzersterke sfeer. Het nummer doet mij vooral denken aan het betere werk van Black Pyramid. Albatros is ook een puike song, maar die kennen we al van het debuut. Het resultaat is dat Orchid met deze EP weer goed werk aflevert, maar het mag duidelijk zijn dat deze alleen echt interessant voor de verzamelaars is.

Tracklist:
1. Wizard Of War
2. Demon’s Eyes
3. Albatros

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 18 februari 2013

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.