Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in augustus 2025 werd uitgebracht?

Babymetal - Metal Forth
Baest - Colossal
Blackbraid - Blackbraid III
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Burning Witches - Inquisition
Centuries Of Decay - A Monument To Oblivion
Chevelle - Bright As Blasphemy
Defacement - Doomed
Deftones - Private Music
Déhà - Ashes As Rain
Desaster - Kill All Idols
Halestorm - Everest
Hammer King - Make Metal Royal Again
Helloween - Giants And Monsters
In Mourning - The Immortal
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 1
Månegarm - Edsvuren
Martyr - Dark Believer
Mob Rules - Rise Of The Ruler
Pilgrimage - From Amber To Sun
Rise Against - Ricochet
Signs Of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
Unleashed - Fire Upon Your Lands
Vicious Rumors - The Devil's Asylum
een ander album uit augustus 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Alberto Rionda (Avalanch) - 53
  • Carlos Denogean (Weedeater)† - 38
  • Dino Cazares (Fear Factory) - 59
  • Felix Bohnke (Edguy) - 51
  • Jill Janus (Huntress)† - 50
  • Mike Baker (Shadow Gallery)† - 62
  • Richard Coughlan (Caravan)† - 78
  • Roel Van Helden (Powerwolf) - 45
  • Sam Rivers (Limp Bizkit) - 48
  • Tomas Nilsson (Devian) - 43

Vandaag overleden:
  • Dave Hlubek (Molly Hatchet) - 2017
  • J.R.R. Tolkien (auteur) - 1973
Review

U.D.O. - Nailed To Metal (The Missing Tracks)
Jaar van release: 2003
Label: AFM Records
U.D.O. - Nailed To Metal (The Missing Tracks)
Een jaartje geleden kwam er nog een dubbel live cd uit van ouwe rukker Udo Dirkschneider genaamd ‘Live from Russia’. Op dat dubbel live album stonden vooral nummers van Udo’s solo carrière, aangevuld met enkele onbekendere Accept nummers. Voor diegenen die Udo niet kennen; (lijkt me sterk maar toch) hij is de legendarisch frontman van de legendarische heavy metalband Accept. In 1998 ging hij solo na de split met Accept. Toen verscheen de klassieker ‘Animal House’ onder zijn eigen naam. Daarna volgde nog enkele Udo albums en enkele Accept reüniealbums.

Erg vreemd dat na dat uitstekende dubbel live album met songs die ze nooit of weinig spelen dat onze Duitse vriend nu een album uitbrengt met bijna alleen de Accept klassiekers zoals ‘Metal heart’, ‘Fast as a shark’ en ‘Balls to the wall’. Dat zou net hetzelfde zijn als Bruce Dickinson een live plaat zou uitbrengen met alleen klassiekers van Iron maiden zoals ‘The trooper’ en ‘The number of the beast’. Het nut ontgaat me dus compleet, want deze nummers heb ik al honderden keren gehoord, en om ze nog eens live te horen op een nieuwe cd gaat me wat te ver.

Dus alleen geschikt voor Accept verzamelaars. Ik kan wel zeggen dat de sound en productie in orde zijn. Wat ik wel kan aanraden (zelf nog niet gezien maar het lijkt me op papier al veel boeiender dan dit album) is de dvd die maar liefst 255 minuten duurt. Die dvd verschijnt ook nu onder dezelfde naam. Op die dvd zouden videoclips en een liveshow staan. Maar het blijft natuurlijk ook leuk om deze live cd nog eens op te zetten en al die leuke Accept klassiekers nog eens te horen. Want het blijven ‘kick ass songs’. Maar overbodige release.

Tracklist:
1. Holy
2. Raiders and beyond
3. Metal heart
4. XTC
5. Drum solo
6. Fast as a shark
7. Princess of the dawn
8. Restless and wild
9. Thunder in the tower
10. Hard attack
11. Balls to the wall

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 augustus 2003

Meer U.D.O.:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.