Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

U.D.O. - Nailed To Metal (The Missing Tracks)
Jaar van release: 2003
Label: AFM Records
U.D.O. - Nailed To Metal (The Missing Tracks)
Een jaartje geleden kwam er nog een dubbel live cd uit van ouwe rukker Udo Dirkschneider genaamd ‘Live from Russia’. Op dat dubbel live album stonden vooral nummers van Udo’s solo carrière, aangevuld met enkele onbekendere Accept nummers. Voor diegenen die Udo niet kennen; (lijkt me sterk maar toch) hij is de legendarisch frontman van de legendarische heavy metalband Accept. In 1998 ging hij solo na de split met Accept. Toen verscheen de klassieker ‘Animal House’ onder zijn eigen naam. Daarna volgde nog enkele Udo albums en enkele Accept reüniealbums.

Erg vreemd dat na dat uitstekende dubbel live album met songs die ze nooit of weinig spelen dat onze Duitse vriend nu een album uitbrengt met bijna alleen de Accept klassiekers zoals ‘Metal heart’, ‘Fast as a shark’ en ‘Balls to the wall’. Dat zou net hetzelfde zijn als Bruce Dickinson een live plaat zou uitbrengen met alleen klassiekers van Iron maiden zoals ‘The trooper’ en ‘The number of the beast’. Het nut ontgaat me dus compleet, want deze nummers heb ik al honderden keren gehoord, en om ze nog eens live te horen op een nieuwe cd gaat me wat te ver.

Dus alleen geschikt voor Accept verzamelaars. Ik kan wel zeggen dat de sound en productie in orde zijn. Wat ik wel kan aanraden (zelf nog niet gezien maar het lijkt me op papier al veel boeiender dan dit album) is de dvd die maar liefst 255 minuten duurt. Die dvd verschijnt ook nu onder dezelfde naam. Op die dvd zouden videoclips en een liveshow staan. Maar het blijft natuurlijk ook leuk om deze live cd nog eens op te zetten en al die leuke Accept klassiekers nog eens te horen. Want het blijven ‘kick ass songs’. Maar overbodige release.

Tracklist:
1. Holy
2. Raiders and beyond
3. Metal heart
4. XTC
5. Drum solo
6. Fast as a shark
7. Princess of the dawn
8. Restless and wild
9. Thunder in the tower
10. Hard attack
11. Balls to the wall

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 augustus 2003

Meer U.D.O.:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.