Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

Sin City Six - Home Of The Brave
Jaar van release: 2003
Label: Locomotive Music
Sin City Six - Home Of The Brave
De naam van deze band doet me direct denken aan AC/DC, terwijl de titel van deze plaat me doet denken aan een punkband. En als ik dit cd'tje een paar keer heb gedraaid blijk ik er niet ver naast te zitten. Deze groep, met nieuwe zanger Russell Conway in de line-up, brengt eenvoudige en ietwat saaie punkrock/hardrock. Dit Spaanse label brengt altijd wel aardige muziek uit, nooit meesterwerken maar toch degelijkheid. En dat is dit product ook wel, maar….

…de muziek is erg saai, de solo's zijn erg standaard, de zang is eentonig, de rustige nummers werken geweldig op de zenuwen, de uptempo's happy refreintjes zijn nogal misplaatst en het artwork is wel erg lelijk. Maar als je niet kritisch bent heb je hier twaalf simpele rock nummerjtes die allemaal mooi rijmen en die nergens moeilijk worden. Maar aangezien ik zoveel muziek beluister kan dit me echt niet boeien omdat het te simpel, saai en onavontuurlijk is.

Dus jah, volgende keer beter zou ik zeggen, als ze hun muziek eens wat minder braaf zouden maken zou het al veel beter klinken. Nu, is het een lange gaap. Ik kan dit album dan ook aan niemand aanraden….ik hoop dat de volgende release van Locomotive records terug wat beter is. Want dit is echt heel middelmatig. Spelen kunnen ze wel best aardig, maar toch..

Tracklist:
1. Bitch street
2. Pretty legs
3. Crawlin'
4. Drunk zombies
5. Dirty dog
6. Love loves no one
7. Best left alone
8. Home of the brave
9. Moonshine locomotive
10. Jungle fever
11. One more to cry
12. Fallin' angel

Score: 50 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 30 juli 2003

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.