Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
    12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Wildman Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ian Rilen (Rose Tattoo)† - 79
  • Larry Howe (Vicious Rumors) - 65
  • Linde Lindström (HIM) - 50
  • Wednesday 13 (Murderdolls) - 50

Vandaag overleden:
  • Bill Kennedy (producent) - 2012
Review

Sebastian Bach - Kicking & Screaming
Jaar van release: 2011
Label: Frontier Records

Sebastian Bach - Kicking & Screaming

Het is alweer vier jaar geleden sinds Sebastian Bach zijn terugkeer inluidde. Met het sterke Angel Down liet hij destijds horen dat hij nog altijd over een begenadigde set stembanden beschikt en die ook goed weet te gebruiken. Op Kicking & Screaming doet hij dat weer. Dit keer niet met hulp van producent Roy Z, maar met Bob Marlette, die al eerder samenwerkte met grootheden als Alice Cooper en Black Sabbath.

Kicking And Screaming maakt een goede eerste indruk met de gelijknamige opener. De composities liggen over het algemeen in de lijn van Angel Down, maar hebben een iets natuurlijker en warmer geluid gekregen. Het mechanische randje van producent Roy Z is er af. Daarnaast zijn de zanglijnen een stuk vloeiender en minder schreeuwerig geworden, wat zeker een verbetering is ten opzichte van de voorganger. Het is echter geenszins het geval dat Bachs vocale kunsten aan kracht hebben ingeboet. In bijvoorbeeld Tunnelvision en Dirty Power weet Bach met name door zijn zang de nummers een flinke dosis swing en energie te geven, waardoor zij tot de hoogtepunten van dit album behoren.

Zijn gevarieerde manier van zingen is bewonderenswaardig, en is ook precies wat je witl horen op een solo-album van een vocalist. Helaas zijn niet alle dertien songs die dit album telt even memorabel. Net als op Angel Down zijn ook de ballads weer de zwakke schakel. Ze lijken maar voort te kabbelen en halen daardoor het tempo uit het album. Gek genoeg bewijst Bach tijdens het laatste nummer dat ballads niet saai en langgerekt hoeven te zijn; in Wishin’ laat hij horen hoe het moet.

Op Kicking And Screaming laat Sebastian Bach horen dat hij na vijfentwintig jaar nog altijd meetelt in de metalwereld, ondanks wat langere pauzes tussen zijn uitgaven.

Tracklist:
1. Kicking And Screaming
2. My Own Worst Enemy
3. Tunnelvision
4. Dance On Your Grave
5. Caught In A Dream
6. As Long As I Got The Music
7. I’m Alive
8. Dirty Power
9. Live The Life
10. Dream Forever
11. One Good Reason
12. Lost In The Light
13. Wishin’

Score: 83 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 27 oktober 2011

Sebastian Bach - Kicking & Screaming
Reactie van enchant op 28-10-2011 om 10:33u
Score: 80 / 100

Goeie CD opnieuw van Bach.Al is de eerste helft van het album merkelijk sterker dan de tweede helft. Het klinkt allemaal net wat minder heftig dan Angel Down imo, maar is in zijn geheel zeker niet minder. Een aantal nummers doen me qua zang zelfs sterk terugdenken aan Slave to the Grind (het titelnummer, Dance on your Grave).
Geen wereldschokkende release, maar aangenaam om naar te luisteren.

Sebastian Bach - Kicking & Screaming
Reactie van Jessalyn op 23-11-2011 om 16:43u

This makes everything so completely pailness.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.