Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
  • 12 juli:
  • Bospop festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andréa Meyer-Haugen (Nebelhexë)† - 57
  • David Readman (Pink Cream 69) - 56
  • Demonaz (Immortal) - 56
  • Graham Oliver (Saxon) - 74
  • Robert Heaton (New Model Army)† - 65
Review

Insidious Omen - Anointed With The Blood Of Chaos
Jaar van release: 2011
Label: Ahdistuksen Aihio Productions
Insidious Omen - Anointed With The Blood Of Chaos
Weinigen zullen eerder van Insidious Omen gehoord hebben, de vraag is of zij wat missen. Na een zelf gefinancierd debuut en een EP, die later beide opnieuw op cassettetape verschenen zijn, zag deze EP het licht, ook op tape. Het Finse Ahdistuksen Aihio Productions zet de drie nummers van dit werkje nu voor het eerst op cd en zal dus nu wat beter te verkrijgen zijn. Maar wie gaat dit kopen?

De smaak black metal die deze heren produceren laat weinig aan de verbeelding over en is behoorlijk rechttoe rechtaan en zonder al enige vorm van opsmuk. Vergelijkingen met andere mindere helden uit de Amerikaanse of Poolse scene zijn dan ook snel gemaakt. In de biografie die bij de promoversie kwam staat dat we hier te maken hebben met “een monument van oneindige, donkere, spirituele revolutie in de betekenisloze aard van tijd (…)”, mjah. Slecht kunnen we het ook niet noemen, maar black metal met zo weinig ‘bite’ en zo weinig om het lijf heeft weinig bestaansrecht in een tijd van een overvloed van releases. De paar goede riffs en ideeën worden te weinig uitgebuit en missen dus alle effect.

Tracklist:
1. Serpents Gate (Thus Malkuth Be Reborn)
2. Feasting At The Trough Of Lies
3. Through Stone And Steel The Flesh Speaks Deceit

Score: 55 / 100

Reviewer: Felix
Toegevoegd: 19 maart 2011

Meer Insidious Omen:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.