Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
  • 26 april:
  • Demoncy, Ares Kingdom en Kerberos
  • Hypocrisy, Abbath, Vreid en Vomitory
  • Monstrosity, Bio-Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Royal Rawk
Kalender
Vandaag jarig:
  • Artyom (Infected) - 41
  • Brian Holmes (Gates Of Winter) - 42
  • Danny Mommens (Vive La Fête) - 53
  • Eugene Simone (Eldritch) - 56
  • Jamie Smith (Borealis) - 39
  • Ken Scott (producent) - 79
  • Kenneth Kapstad (Thorns) - 47
  • Louie Kouvaris (Riot)† - 72
  • Magnus Carlsson (regisseur) - 61
  • Miguel Trapezaris (Winter's Verge) - 43
  • Mike Portnoy (Dream Theater) - 59
  • Mikey Welsh (Weezer)† - 55
  • Ralph Salati (Destrage) - 39
  • Richard "Ricardo" Chuat (Kronos) - 49

Vandaag overleden:
  • Matt LaPorte (Jon Oliva's Pain) - 2011
Review

Voodoo Johnson - 10,000 Horses
Jaar van release: 2010
Label: Polarian Records
Voodoo Johnson - 10,000 Horses
De nieuwe rocksensatie komt deze maand uit Engeland. Birmingham om precies te zijn. De stad waar ook Black Sabbath vandaan komt. Aan de muziek van Voodoo Johnson is deze herkomst niet af te leiden, maar zul je eerder aan de zuidelijke staten van Amerika denken. Naar eigen zeggen zijn ze beïnvloedt door legendarische bands als Alice In Chains, Wolfmother, Metallica en Stone Temple Pilots, maar daar vergeten ze een belangrijke naam aan toe te voegen, namelijk die van Black Stone Cherry.

De muziek lijkt bij vlagen precies op die van hun Amerikaanse collega’s. Lekkere gitaarmuziek die sterk met blues(rock) verweven is. Gelukkig is de productie van 10,000 Horses lang niet zo dichtgeplamuurd, waardoor het veel ‘eerlijker’ klinkt. Genoeg wat betreft verwijzingen. 10,000 Horses is een prima debuutalbum, al zijn niet alle nummers even goed. Onderhoudend is het absoluut. Ondanks leuke songs als Headstone en vooral End Of The Empire ontbreekt het nog aan ervaring. Een nummer als Burn klinkt bijvoorbeeld vrij alledaags en zou met net dat beetje extra veel beter uit de verf komen.

De productie is uitstekend en het zangwerk mag er wezen. Hopelijk weten deze heren op hun volgende album de nodige vooruitgang te boeken, want volledig overtuigd ben ik nog niet. Het mist net dat beetje extra. De schakel die deze muziek naar een hoger niveau tilt. Desondanks is 10,000 Horses voor mij één van de betere rockplaten van de laatste tijd.

Tracklist:
1. Headstone
2. SIN!
3. Feel Karma
4. End Of The Empire
5. You Will Never Know
6. Doesn't Matter To Me
7. Burn
8. Nowhere Inbetween
9. Sleepwalker
10. Rain
11. Never Make It Out Alive (bonustrack)

Score: 78 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 22 augustus 2010

Voodoo Johnson - 10,000 Horses
Reactie van pos op 22-08-2010 om 19:40u

Hoezo dan de nieuwe rocksensatie ? Zo overtuigend klinkt het blijkbaar ook weer niet.

Voodoo Johnson - 10,000 Horses
Reactie van Ruud op 23-08-2010 om 16:27u
Score: 78 / 100

Als je de band een beetje volgt, dan weet je dat ze op het internet en veel bladen behoorlijk gehypt worden. Classic Rock magazine voorspelt ze zelfs een gouden toekomst. Een beetje cynisme van mijn kant kan volgens mij geen kwaad. Over alles wat we schrijven is nagedacht (enkele foutjes daargelaten). Nooit te snel oordelen, Pos.

Groeten
Ruud

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.