Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

Ferrigno, Leal, Kuprij - Promised Land
Jaar van release: 2003
Label: Lion Music
Ferrigno, Leal, Kuprij - Promised Land
Marco zei tegen Javier, 'Kom, zullen even we met onze gitaren lekker gaan rukken?' Waarop Javier antwoordde, 'Nou, waarom niet'. Dan gaan we lekker een album in elkaar flansen. Weet je wat? Om het (orgie) feestje te completeren, kunnen we beter gelijk Vitalij Kuprij vragen. Je kent hem toch wel? Die ene rukker van Ring of Fire en Artension, maar op keyboard! Oh die! OK dan. Hopla, zo gezegd, zo gedaan. Zeker kan ik dit natuurlijk niet zeggen, maar ik zal me niet verbazen als dit gesprek van tevoren heeft plaatsgevonden voordat gitaristen Marco Ferrigno (rechter (k)anaal) en Javier Leal (linker (k)anaal) het album 'Promised Land' wilden gaan opnemen.

De openingstrack 'Promised Land' begint goed en wordt geopend door atmosferische geluidjes die een spannende sfeer creëren. De band valt in, Marco geeft kort daarna een nietszeggende snelle solo en Vitalij antwoordt het. Maar als het hele nummer zo gaat, gaat de lol er wel een beetje vanaf. De tweede track 'The Prisoner' is qua compositie een stukje gevarieerder, progressieve fusion. Qua solo's, neigt men echter nog steeds in dezelfde patronen blijven hangen. Doordat Marco en Javier bijna identieke stijlen, neo-klassiek, hebben, wordt het luisteren van dit nummer… opnieuw … erg vermoeiend. Na deze twee nummers geluisterd te hebben, kun je het in principe al raden wat het gaat gebeuren in nummers als 'Death And Illusions', 'Inner' en 'Ethiopia'. Stijl op dit album is fusion gemixt met progressieve rock en neo-klassiek en het wordt vol gepropt met snelle solo's en toonladders (scales), zoals toentertijd met Cacophony (voormalige band van Jason Becker en Marty Friedman). Die nummers, qua composities, zijn niet echt geniaal te noemen. Hoewel ik moet zeggen dat de bassist Philip Bynoe (Vai, Ring of Fire) en drummer Jon Doman sterke fundament vormen en begeleiden deze drie mensen vakkundig. Een pluspuntje voor dit album. Wat me opvalt dat Vitalij zijn partijen bij sommige nummers anders aanvult dan wat we van hem reeds gewend zijn. Aan de ene kant gebruikt hij nog steeds zijn snelle vingers om die klussen te klaren. Aan de andere kant zou hij echter gedacht hebben, twee rukkers op één album zijn meer dan genoeg, dus ik moet een klein beetje chillen.

In het geheel vind ik 'Promised Land', een emotieloze plaat worden. Het is jammer voor zulke talenten. Voor liefhebbers van muziek met flitsende solo's, raad ik aan om albums als 'Heavy Machinery' van gebroeders Johansson, Anders en Jens (ex-Yngwie Malmsteen) met gitarist Allan Holdsworth, 'Passion and Warfare' van Steve Vai en het gelijknamige album van Michael Lee Firkins te beluisteren.

Tracklisting:
1. Promised Land
2. The Prisoner
3. Death And Illusions
4. Inner
5. Ethiopia
6. Eternal
7. Vigilante
8. The Prophecy

Score: 65 / 100

Reviewer: Jeffry Mulyadi
Toegevoegd: 14 april 2003

Meer Ferrigno, Leal, Kuprij:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.