Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 maart:
  • Edenbridge, Flowerleaf en Miracle Flair
  • Thrice en Lysistrata
  • 12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
    9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Siegel (Infectious Grooves) - 57
  • Carlos Delgado (Crimson Death) - 50
  • Dave Culross (Malevolent Creation) - 52
  • Jaap Relou (For I Am King) - 42
  • Jape Perätalo (To/Die/For) - 52
  • Johan Edlund (Tiamat) - 55
  • Johnny Kelly (Type O Negative) - 58
  • Lisa Miskovsky - 51
  • Robin Trower (Procol Harum) - 81
  • Santtu Lonka (To/Die/For) - 48
  • Shlomit Levi (Orphaned Land) - 43
  • Thomas Mayer (Superior) - 59

Vandaag overleden:
  • Brad Delp (Boston) - 2007
  • Henrik Johansson (Apostasy) - 2006
  • Keith Olsen (producent) - 2020
Review

The Bulletmonks - Weapons Of Mass Destruction
Jaar van release: 2009
Label: Napalm Records
The Bulletmonks - Weapons Of Mass Destruction
Na het genoegen te hebben gehad The Bulletmonks in het voorprogramma te zien van Volbeat heb ik na het optreden de debuut-cd Weapons Of Mass Destruction aangeschaft. Nu is het vaak zo dat bandjes die je live voor het eerst hoort, op plaat helaas tegenvallen. Gelukkig maken The Bulletmonks het op hun debuut net zo goed waar als ze live deden.

Mosh ‘n Roll zoals ze het zelf noemen. En daar sluit ik me bij aan. Heerlijk puntige rock ’n roll met een robuust metalsausje. Na hun debuutalbum in eigen beheer te hebben uitgegeven, is deze band nu opgepikt door Napalm Records, die de plaat in een nieuw jasje opnieuw op de markt brengt.

De heren gaan meteen vol gas van start met No Gain Just Pain en stomen dan meteen door met het hoogtepunt van het album: My World’s A Show; welke een goed begin, een puik refrein en een aangename climax heeft. Andere nummers die eruit springen zijn Never Be A Wannabe en Lifestyle Junkie. Daarbij vallen meteen een paar dingen op. Ten eerste dat The Bulletmonks op hun best zijn als ze in volle vaart gaan. De uptempo nummers zijn pakkend en opzwepend, waar de wat langzamere nummers een beetje ingeslapen over komen. Ten tweede valt de zanger op. Wat een ontzettend goede en aangenaam krachtige stem heeft zanger Tyler Voxx.

The Bulletmonks doen nog het meest denken aan Tenacious D, voornamelijk waar het het stemgeluid van de zanger betreft, maar ook qua structuur en gevoel in de nummers zelf, echter zonder de grappen en grollen van Tenacious D. Voeg daar een vleugje AC/DC, een toefje Led Zeppelin en een likje Motörhead aan toe, schroef het tempo wat op en je hebt The Bulletmonks in een notendop.

De productie is goed en clean, al klinken de gitaarsolo’s soms wat mager. Maar dat mag de pret zeker niet drukken. Zonder twijfel een cd die iedereen met een rock ’n roll hart kan waarderen.

Tracklist:
1. No Gain Just Pain
2. My World’s A Show
3. Lifestyle Junkie
4. Under The Black Sun
5. I Am
6. Canned Insanity
7. Downtown Is Dead
8. Never Be A Wannabe
9. Hang On Lord
10. We’re All Fucked
11. Tentacle
12. No Gain Just Pain - Unplugged

Score: 80 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 13 maart 2010

The Bulletmonks - Weapons Of Mass Destruction
Reactie van Een Metalfan op 13-03-2010 om 19:37u

jammer dat ze er als de jostiband uitzien, luisteren, is in dit geval beter als zien..

The Bulletmonks - Weapons Of Mass Destruction
Reactie van Damien op 21-03-2010 om 16:23u
Score: 85 / 100

Ik zag ze inderdaad ook bij Volbeat, ik was gelijk verkocht! Wat een superband hebben deze mannen opgezet

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.