Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

Dejafuse - Dejafuse
Jaar van release: 2009
Label: Reference Records
Dejafuse - Dejafuse
Nadat zangeres Nienke de Jong afscheid had genomen van haar vorige band Autumn, was al snel duidelijk dat zij zich in de toekomst zou gaan richten op haar eigen band Dejafuse. Enige tijd geleden heeft het eerste studioalbum van Dejafuse het levenslicht gezien.

Dejafuse brengt op het titelloze debut lekkere groovy rock ten gehore en schotelt ons een twaalftal uiteenlopende nummers voor, die vrijwel allemaal lekker in het gehoor liggen. Met het nummer 2faced gaat het album gelijk stevig van start, waarmee de toon voor de rest van het album wordt gezet. De nummers passen goed bij het karakteristieke stemgeluid van Nienke de Jong. Ze klinkt lekker stoer en energiek en weet op zanggebied de nodige diversiteit aan te brengen, wat mij in positieve zin heeft verrast. Af en toe wordt wat gas terug genomen zoals in het afwisselende Clipper en het mooie Shapeshifting dat vernuftig in elkaar zit. Het instrumentale Continuüm valt enigzins uit de toon in vergelijking met de rest van het album, maar vormt een geslaagde afsluiter.

Een aantal nummers doen denken aan de vorige band van De Jong. Luister maar eens naar Wake en State of Being. Desalniettemin kan ik concluderen dat Dejafuse er in is geslaagd om duidelijk een eigen geluid te creëren. Wat mij namelijk opvalt is dat de muziek van Dejafuse in vergelijking met Autumn veel compacter en minder symfonisch klinkt. Dit komt mede doordat Dejafuse geen gebruik maakt van keyboards. Het album is opgenomen in de Graveland Studio en geproduceerd door Arno Krabman, die overigens ook de gitaarpartijen voor zijn rekening heeft genomen. Tenslotte is vermeldenswaardig dat de drums zijn verzorgd door Ludwig Witt die we onder andere kennen van Spiritual Beggars.

Dejafuse maakt een geslaagd debut en levert een mooi album af dat doet uitkijken naar een vervolg.

Tracklist:
1. 2Faced
2. Brother
3. Right Here
4. Wake
5. Clipper
6. Blanque Cheque
7. Exploring
8. Shapeshifting
9. More
10. Wrapture
11. State of Being
12. Continuüm

Score: 85 / 100

Reviewer: Patrick
Toegevoegd: 25 september 2009

Dejafuse - Dejafuse
Reactie van Erik op 29-09-2009 om 15:41u
Score: 75 / 100

op zich best een lekker album maar ik mis toch een beetje nummers die echt blijven hangen.
Op dit moment best nog wel lekker om af en toe te draaien maar ik vraag me af of ik deze plaat bv. volgend jaar nog weleens zal luisteren.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.