Batushka
Enquête

Vind jij Knocked Loose een goede vervanger voor Twisted Sister op Graspop?

Ja, ik vind het zelfs een verbetering
Ja, ik vind beide bands gelijkwaardig
Nee, al vind ik Knocked Loose ook best leuk
Nee, al vertrouw ik er op dat er niets beter beschikbaar was
Nee, ik vind het een waardeloze vervanging
Ach, maakt mij niet uit, ik zou geen van beide gaan bekijken
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Eye Of Melian en Delain (acoustic)
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne en Everything Decays
  • 21 februari:
  • Dordrecht Metal Fest
  • Megalomaniacs, Beyond Cruelty en Grofvuil
  • Napalm Death, Whiplash, Varukers en Dopelord
  • 22 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
Geen concerten bekend voor 16-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Arnaud Ménard (Alkemyst) - 47
  • Dave Lombardo (Slayer) - 61
  • Ice-T (Body Count) - 68
  • Jack Ponti (Surgin’)† - 68
  • Laurits Medom (As We Fight) - 44
  • Mauricio Maldonado (Viuda Negra) - 47
  • Momadon (Manilla Road)† - 91
  • Taage Laiho (Altaria) - 60
  • Tapani Kangas (Celesty) - 46
  • Tooru "Kyo" Niimura (Dir En Grey) - 50
Review

I Chaos - I Chaos
Jaar van release: 2009
Label: Eigen beheer

I Chaos - I Chaos

Waar je bij veel lokale bandjesavonden na drie riffjes geërgerd het strijdtoneel verlaat, word je gelukkig zo nu en dan toch nog verrast. Tot die laatste categorie behoort ook I Chaos. Toen ik hun demoschijfje in handen kreeg ontstond hierover de volgende review.

Goedemorgen, wat een artwork. Die vier heren pakken flink uit. Noemenswaardig is tevens de goede productie. Dit is dan ook niet hun eerste opname. Wel in deze samenstelling, maar de bandleden komen o.a. uit Epica, Cypher en Blo.Torch. Lekker lompe deathmetal is wat dankzij hen uit mijn speakers blaast.

Harry van Breda heeft lekker diepe lage grunts en staat erg prominent in de mix. Hoewel er weinig variëteit in zijn vocalen zit is het niet irritant. De drums en gitaar doen bij tijd en wijlen denken aan metalcore, maar dat is meer vanwege het technische gehalte dan dat ze hier nou echt hun inspiratie uit putten. Meer nog is hun ongetitelde demo geschoeid op de Amerikaanse school, maar dan in een modern jasje. Daarnaast vallen de thrashinvloeden niet te ontkennen. Heren, chapeau!

Het is weer een tijdje terug dat ik een demootje van dergelijk niveau hoorde. Ik ben benieuwd naar de full-length.

Tracklist:
1. Imprisonment
2. Revelation
3. Battlefever
4. Pandemic Massacre

Score: 80 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 17 september 2009

I Chaos - I Chaos
Reactie van Grafhoer op 21-09-2009 om 10:07u
Score: 90 / 100

...en de ex-bassist van Creepmime!!!
Een van de best CDtjes die ik de laatste tijd heb gehoord!
Super profi, brute death metal. Suffocation meets metalcore (ofzo)

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.