Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Ichor - The Siege
Jaar van release: 2009
Label: Bastardized Recordings
Ichor - The Siege
Duitsland trekt weer een nieuw blik met moderne toontjes open, verse metalcore stuitert in de bocht. Alsof die markt al niet genoeg verzadigd is, blijven de nieuwe bands maar als paddestoelen uit de grond schieten. Een tactische haak, waar bij enige kwaliteit, gezien de stijgende populariteit van dit genre, geheid de nodige zielen op gespiest worden, toch is het doorgaans allemaal van hetzelfde laken een pak. En Ichor, de nieuwe Duitse spil, heeft zich voor het gemak er ook maar in gestoken. Inclusief strikje.

Wat valt er over de muziek nog te zeggen wat nog niet gezegd is? Dat het zwaar, bij vlagen lomp en bij vlagen technisch is? Dat als u bands als Beneath the Massacre, Job for a Cowboy en In Flames kent, u feitelijk daarmee alle mogelijke combinaties van de desbetreffende bands met gemak kan kraken, al zijn het nieuwe bands die met 'nieuwe' composities komen? Melodieus is Ichor overigens gematigd, doch onmiskenbaar. Hoewel het debuut The Siege vooral een hard en massief begin geniet, komen de gitaren al gauw goed los. De nummers Cut Off Their Limbs en the Siege hebben een niet te missen ondertoon waar de Zweedse meesters een oogje in het zeil houden. En naast de inmiddels gebruikelijke muzikale samenstelling voegt Ichor ook nog een handvol klassieke Machine Head-riffs aan de nummers toe.

Een welbekend slot van een inmiddels vrij standaard review volgt onafwendbaar. Leuk dus, zo`n The Siege. Zeker geen straf om gehoord te hebben en ongetwijfeld zeer potentieel op de planken. Maar hoe dan ook is dit wederom niets nieuws onder de zon, in de regen of under a funeral moon... Weer een geval van de Aldi diepvriesslagroomtaart. Best te eten, maar doet u mij bij voorkeur maar een bakkers appelpuntje. Mét noten on top.

Tracklist: 1. Suffocate in Ecstasy
2. Beyond the Black Gates
3. Man Without a Face
4. Cut Off Their Limbs
5. Arrival
6. The Siege
7. A Tiny Flavour of Hatred
8. Caught in a Deathmachine
9. Hypocrisy
10. This is my Will to Kill

Score: 69 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 12 september 2009

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.