Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
  • 17 juni:
  • Battery, Thrive en Hometown Crew
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Jackson (My Dying Bride) - 55
  • Andreas Tyrone Svensson (Backyard Babies) - 52
  • Archie Bleyer (Cadence Records)† - 116
  • Atli Jarl Martin (Helshare) - 52
  • Brad Delp (Boston)† - 74
  • Carl Cadden-James (Shadow Gallery) - 62
  • David Sanchez (Havok) - 37
  • David Thoener (producent) - 71
  • John Wetton (Asia)† - 76
  • Kristian Larsen (Manticora) - 50
  • Michiel Eikenaar (Nihill)† - 49
  • Toni Paananen (Malpractice) - 51
Review

Chris Caffery - House Of Insanity
Jaar van release: 2009
Label: AFM Records
Chris Caffery - House Of Insanity
De kans dat Savatage ooit nog bij elkaar komt wordt met de dag kleiner. Dat is natuurlijk een feit dat veel fans wereldwijd veel pijn doet. Een pijn die (voor mij in ieder geval) ruimschoots verzacht wordt door nieuwe bands als Jon Oliva’s Pain, Circle II Circle en Chris Caffery die ons regelmatig gelukkig maken met goede albums. Chris Caffery bracht in de afgelopen jaren het sterke Faces en het lekker aggressieve Pins & Needles uit. Vanuit het niets lag ineens House Of Insanity voor me.

Aan House Of Insanity te horen beleeft Chris duidelijk goede tijden. Niet dat ik het Chris niet gun, maar door de tastbare woede op zijn oude werk, kon ik zijn muziek erg goed waarderen. Zijn nieuwe plaat is beduidend rustiger dan haar voorgangers en mist echt nummers als Pisses Me Off en YGBFKM. In plaats van dergelijke furieuze songs krijgen we zoetsappige liedjes met soms tenenkrommende teksten voorgeschoteld.

Niet dat we ons echt zorgen hoeven te maken, want er blijft nog voldoende leuks over. Chris Caffery heeft zelfs oud-collega Zak Stevens weten te porren voor een duet en de Bob Marleycover Get Up, Stand Up is een leuke verrassing. Backs To The Wall zou zeker niet misstaan hebben op een Savatage album en ook op Madonna en Big Brother tovert Chris weer mooie dingen uit zijn gitaar. Er is helaas wat weinig afwisseling vergeleken met Faces. Zeker niet onverdienstelijk, maar echt bijzonder is het ook niet.

Tracklist:
1. Seasons Change
2. House Of Insanity
3. I Won’t Know
4. The Fleas
5. Madonna
6. Big Brother
7. Back’s To The Wall
8. Solitaire
9. I’m Sorry
10. Shame
11. Winter In Hamburg
12. No Matter What
13. Get Up, Stand Up (Bob Marley Cover)

Score: 75 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 10 juli 2009

Meer Chris Caffery:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.