Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
  • 26 april:
  • Demoncy, Ares Kingdom en Kerberos
  • Hypocrisy, Abbath, Vreid en Vomitory
  • Monstrosity, Bio-Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Royal Rawk
Kalender
Vandaag jarig:
  • Artyom (Infected) - 41
  • Brian Holmes (Gates Of Winter) - 42
  • Danny Mommens (Vive La Fête) - 53
  • Eugene Simone (Eldritch) - 56
  • Jamie Smith (Borealis) - 39
  • Ken Scott (producent) - 79
  • Kenneth Kapstad (Thorns) - 47
  • Louie Kouvaris (Riot)† - 72
  • Magnus Carlsson (regisseur) - 61
  • Miguel Trapezaris (Winter's Verge) - 43
  • Mike Portnoy (Dream Theater) - 59
  • Mikey Welsh (Weezer)† - 55
  • Ralph Salati (Destrage) - 39
  • Richard "Ricardo" Chuat (Kronos) - 49

Vandaag overleden:
  • Matt LaPorte (Jon Oliva's Pain) - 2011
Review

D-A-D - Monster Philosophy
Jaar van release: 2008
Label: Cargo Records
D-A-D - Monster Philosophy
De grootste rockband van Denemarken heeft een nieuwe cd uit genaamd Monster Philosophy. De meeste cd's die de band heeft uitgebracht, zijn alleen in Denemarken te verkrijgen. Maar de laatste cd uit 2006 Scare Yourself was ook beschikbaar in de rest van Europa. D-A-D heeft de smaak dus weer te pakken, want ook de nieuwe cd zou je kunnen vinden bij de Nederlandse platenboer. Mijn eerste kennismaking met Scare Yourself beviel goed, want het was een knapperig, zomers rockplaatje geworden en over de gehele linie behoorlijk stevig. Daarom was ik wel benieuwd naar het nieuwe album.

Het verschil is duidelijk te horen: D-A-D heeft er voor gekozen om het wat rustiger aan te pakken. De rock-songs zoals Revolution en Too Deep For Me Abeau hebben een cleaner geluid gekregen, zodat het lekker rauwe gitaargeluid van de vorige cd nauwelijks meer aan bod komt. Toch mogen ze er zijn en komen we lekkere melodieën, goede refreinen en een paar stevige solo's tegen. Echter, vanaf het nummer Milk And Honey wordt de cd steeds zoetsappiger. Klonk D-A-D eerst als Green Day, nu is Coldplay opeens als inspiratiebron gebruikt. Afgezien van het ruigere If You Had A Head en Chainsaw, krijgen we luiter sfeervolle, maar erg softe ballads voorgeschoteld.

D-A-D heeft met Moster Philosophy duidelijk een meer radiovriendelijke richting gekozen. Het speelse van de vorige cd is weg. De songs zijn stuk voor stuk tot in de puntjes verzocht, dus we kunnen echt niet spreken van een slechte cd. Of het dit keer de echte hardrocker zal aanspreken betwijfel ik. Scare Yourself vond ik een aanrader voor de echte rocker, Monster Philosophy kan ik echter beter aanraden voor de vrouw van de echte rocker.

Tracklist:
1. Revolution
2. Nightmares In The Daytime
3. Too Deep For Me
4. Beautiful Together
5. Monster Philosophy
6. Milk And Honey
7. You Won’t Change
8. You Had A Head
9. I Am The River
10. Chainsaw
11. Money Always Takes The Place Of Life
12. Nightstalker
13. If I Succeed

Score: 70 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 22 februari 2009

D-A-D - Monster Philosophy
Reactie van enchant op 19-10-2010 om 16:12u
Score: 78 / 100

Mindere cd dan voorgangers Scare Yourself en Soft Dogs. Niettemin zeker niet slecht.

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.