Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
  • 1 december:
  • Sabaton
Geen concerten bekend voor 25-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bev Bevan (Black Sabbath) - 79
  • Mark Lanegan (Screaming Trees)† - 61
  • Mark Morton (Lamb Of God) - 53
  • Nick Kuhn (Apothys) - 40
  • Steve Rothery (Marillion) - 66
  • Tim Armstrong (Rancid) - 60

Vandaag overleden:
  • Mishima Yukio (auteur) - 1970
  • Peter Christopherson (Throbbing Gristle) - 2010
  • Sam Lemmens (Evil Invaders) - 2024
Review

Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Deze band is alweer uit elkaar. Na een demo, een EP en deze volledige cd vond de band het schijnbaar welletjes. En laat mij dat nu helemaal niet erg vinden. Amenophis is namelijk een knakenband van het zuiverste water. Een band waar er heel wat jaren al teveel van rondliepen. Een zogenaamde kloon van populaire groepen als Cradle Of Filth en Dimmu Borgir.

Deze melodieuze black metalband propt de muziek vol met allerlei casio keyboardgeluiden en laat om de haverklap Dani gilletjes voorbij komen. De gitaarriffs zijn nog wel aardig, maar ze staan zover op de achtergrond, dat er weinig van te maken valt. Wie overigens bedacht heeft dat de middelmatige gitarist Blod ook mocht soleren, mag wat mij betreft een nekschot hebben. Hij haalt de zaken nog verder naar beneden met ongekend vals en ongeïnspireerd gescheur.

Zeer platte black metal dus, met irritant doorjankende keyboards en matige zang. Het enige pluspunt aan dit album, is dat het de laatste cd was van deze Canadese band. Vooral wegblijven uit de studio jongens, heel ver weg. Had ik al gezegd dat het hoesje ook oerlelijk was?

Tracklist
1. The Angel Has Left Its Broken Wings
2. No Remorse Within
3. Purging the Carnal Purity
4. From the Depth of Despair
5. Perdu Dans L'Ombre
6. Erotik Dance of Creature
7. Instrumental Intro
8. Bloodless Empire
9. Silence
10. Silence
11. Silence
12. Silence
13. Hidden Bonustrack

Score: 46 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 31 december 2008

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.