Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 september:
  • Keihurd Festival
  • Oddland, Mother Of Millions en Ring Of Gyges
  • Plan Nine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Ferro (Lacuna Coil) - 53
  • Ginger Baker (Cream)† - 87
  • Ian Gillan (Deep Purple) - 81
  • Joey Tempest (Europe) - 63
  • John Deacon (Queen) - 75
  • Josh Rand (Stone Sour) - 52
  • Marco Coti Zelati (Lacuna Coil) - 51
  • Michael Todd (Coheed And Cambria) - 46
  • Steve Grimmett (Grim Reaper)† - 67
  • Steven Sanders (Spoil Engine) - 50
Review

Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Deze band is alweer uit elkaar. Na een demo, een EP en deze volledige cd vond de band het schijnbaar welletjes. En laat mij dat nu helemaal niet erg vinden. Amenophis is namelijk een knakenband van het zuiverste water. Een band waar er heel wat jaren al teveel van rondliepen. Een zogenaamde kloon van populaire groepen als Cradle Of Filth en Dimmu Borgir.

Deze melodieuze black metalband propt de muziek vol met allerlei casio keyboardgeluiden en laat om de haverklap Dani gilletjes voorbij komen. De gitaarriffs zijn nog wel aardig, maar ze staan zover op de achtergrond, dat er weinig van te maken valt. Wie overigens bedacht heeft dat de middelmatige gitarist Blod ook mocht soleren, mag wat mij betreft een nekschot hebben. Hij haalt de zaken nog verder naar beneden met ongekend vals en ongeïnspireerd gescheur.

Zeer platte black metal dus, met irritant doorjankende keyboards en matige zang. Het enige pluspunt aan dit album, is dat het de laatste cd was van deze Canadese band. Vooral wegblijven uit de studio jongens, heel ver weg. Had ik al gezegd dat het hoesje ook oerlelijk was?

Tracklist
1. The Angel Has Left Its Broken Wings
2. No Remorse Within
3. Purging the Carnal Purity
4. From the Depth of Despair
5. Perdu Dans L'Ombre
6. Erotik Dance of Creature
7. Instrumental Intro
8. Bloodless Empire
9. Silence
10. Silence
11. Silence
12. Silence
13. Hidden Bonustrack

Score: 46 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 31 december 2008

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.