Alcatraz
Enquête

Wil jij dat Max en Iggor Cavalera met hun Chaos A.D.-show naar de Benelux komen? Zou je dan gaan kijken?

Ja, heel graag, daar wil ik hoe dan ook bij zijn
Wellicht naar een zaaloptreden, als het niet teveel kost
Ach, op een festival zou ik het wel meepikken
Alleen als het met de klassieke line-up van Sepultura zou zijn
Nee, liever Arise of Beneath The Remains
Nee, ik heb geen interesse in een concert van de Cavalera’s
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Into The Grave
  • 17 juni:
  • Battery, Thrive en Hometown Crew
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Jerry Cantrell en Velvet Rush
  • The Midnight Ghost Train en Sons Of Node
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • 21 juni:
  • Grafjammer, Zwart, Suttungr en Frontline Despair
  • Graspop Metal Meeting
  • Hang Youth en Ploegendienst
  • One Eyed Wizard en Impact
  • Thantifaxath em Messor Falce
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 69
  • Bif Naked - 54
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 68
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 74
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 47
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 38
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 53
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 42
  • Jeff Neal (Boston) - 56
  • Mark Weiss (fotograaf) - 66
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 44
  • Noddy Holder (Slade) - 79
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 62
  • Steve Walsh (Kansas) - 74
Review

Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Amenophis - Chapter II - The Element Of Torture
Deze band is alweer uit elkaar. Na een demo, een EP en deze volledige cd vond de band het schijnbaar welletjes. En laat mij dat nu helemaal niet erg vinden. Amenophis is namelijk een knakenband van het zuiverste water. Een band waar er heel wat jaren al teveel van rondliepen. Een zogenaamde kloon van populaire groepen als Cradle Of Filth en Dimmu Borgir.

Deze melodieuze black metalband propt de muziek vol met allerlei casio keyboardgeluiden en laat om de haverklap Dani gilletjes voorbij komen. De gitaarriffs zijn nog wel aardig, maar ze staan zover op de achtergrond, dat er weinig van te maken valt. Wie overigens bedacht heeft dat de middelmatige gitarist Blod ook mocht soleren, mag wat mij betreft een nekschot hebben. Hij haalt de zaken nog verder naar beneden met ongekend vals en ongeïnspireerd gescheur.

Zeer platte black metal dus, met irritant doorjankende keyboards en matige zang. Het enige pluspunt aan dit album, is dat het de laatste cd was van deze Canadese band. Vooral wegblijven uit de studio jongens, heel ver weg. Had ik al gezegd dat het hoesje ook oerlelijk was?

Tracklist
1. The Angel Has Left Its Broken Wings
2. No Remorse Within
3. Purging the Carnal Purity
4. From the Depth of Despair
5. Perdu Dans L'Ombre
6. Erotik Dance of Creature
7. Instrumental Intro
8. Bloodless Empire
9. Silence
10. Silence
11. Silence
12. Silence
13. Hidden Bonustrack

Score: 46 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 31 december 2008

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.