Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Night Ranger - Rockin' Shibuya 2007
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Night Ranger - Rockin' Shibuya 2007
Alhoewel de band Nightranger voor mij nooit echt opwindende muziek heeft gemaakt, was ik aangenaam verrast toen deze live dubbelaar op mijn deurmat lag. Na het album Hole In The Sun ging de band touren, en in juni van het vorige jaar liet men het Japanse publiek genieten van een bloemlezing uit het omvangrijke oeuvre van de band.

Het opmerkelijke openingsnummer (halverwege begint men Deep Purple's Highway Star te coveren) is de trendsetter van het album. In alle opzichten weet de band te verrassen, zowel muzikaal als door de opbouw van hun setlist. Reb Beach doet het samen met Brad Gillis uitstekend op gitaar, drummer/zanger Kelly Keagy drumt echter beter dan hij (live) zingt, maar als geheel zijn de dino's prima op dreef. Het goede nieuws voor AOR liefhebbers is dat dit feest zich uitstrekt over 2 cd's.

Waarom het een jaar moest duren voordat men deze (zoveelste) live-release het levenslicht liet zien is me een raadsel. Aan de productie zal het niet liggen; daar waar andere Japanse live cd's niet uitblinken in sound, is dat hier goed geregeld. Het album heeft een lekkere sound. Aanrader!

Tracklist:
CD 1:
1. This Boy Needs To Rock / Highway Star
2. Tell Your Vision
3. Sing Me Away
4. Touch Of Madness
5. Drama Queen
6. Rumours In The Air
7. Seven Wishes
8. The Secret Of My Success
9. There Is Life
10. Eddie's Comin' Out Tonight

CD 2:
1. Sentimental Street
2. Forever All Over Again
3. Goodbye
4. Whatever Happened
5. Four In The Morning
6. When You Close Your Eyes
7. Don't Tell Me You Love Me
8. Sister Christian
9. You're Gonna Hear From Me
10. (You Can Still) Rock In America

Score: 85 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 9 december 2008

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.