Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan Parsons (The Alan Parsons Project) - 77
  • Daisuke "Die" Ando (Dir En Grey) - 51
  • Daniel Fischer (Midnattsol) - 48
  • Fred Provoost (Whispering Gallery) - 50
  • Mike Keneally (Frank Zappa) - 64
  • Mike Watt (Minutemen) - 68
  • Peter Criss (Kiss) - 80
  • Peter Lee (Flattus Maximus) (Gwar) - 58
  • Suzuka "Su-Metal" Nakamoto (Babymetal) - 28
  • Svart (Sanguis) - 47
Review

Driver - Sons Of Thunder
Jaar van release: 2008
Label: Metal Heaven
Driver - Sons Of Thunder
Ah....dit doet mijn ouwe hart goed. Ik herinner me nog ergens in de tachtiger jaren een Project: Driver van M.A.R.S, wat in wezen een voortzetting was van de band Driver die een 5track demo uitgebracht heeft maar wat door het succes van de grungeperiode nooit het levenslicht zag op cd. Dit project was er een met een sterrenbezetting: naast zanger Rob Rock hadden we daar gitarist Tony Macalpine, bassist Rudy Sarzo en drummer Tommy Aldridge.

En nu heeft Rob ook het reünievirus te pakken. Samen met gitarist/producer Roy Z. heeft hij Driver uit het beschimmelde frietvet gehaald en aangevuld met Reynold Carlson op drums, Ed Roth op keyboards en Aaron Samson op bas. Het eerste volledige nummer I'm A Warrior is een cover uit 1994 van het toen met Impellitteri opgenomen nummer voor het album Answer To The Master. Het daarop volgende Fly Away zou ook zomaar uit die periode kunnen komen, en dat gaat zo het hele album eigenlijk door. Hier wordt ouderwetse, kwaliteitshardrock gemaakt, leunend tegen metal aan, die voor menigeen, net zoals bij mij het geval is, een flashback teweeg brengt naar het eerder genoemde project en de tijd dat Impellitteri nog gave albums maakte. Dan is daar opeens Change Of Heart...... DOINK! Ik ben gelijk weer in 2008 en denk jezus wat heeft de heren bezield om dít nummer op deze cd te kwakken? Gatver...gelukkig blijft het bij deze onnodige misstap.

Concluderend moet ik zeggen dat Rob gedurfd voor de dag is gekomen met dit album, en de verwachtingen waren erg hoog gespannen, maar dat is denk ik ook terecht. De verwachting wordt denk ik voor een groot deel ingelost, en diegenen die Project:Driver en Impellitteri goed kunnen pruimen, kunnen hier gerust zonder luisterbeurt mee de winkel uit lopen.

Tracklist:
1. Titans of Speed
2. I'm a Warrior
3. Fly Away
4. Heart's on Fire
5. Sons of Thunder
6. Never Give Up
7. Change of Heart
8. Dark World
9. Winds of March
10. Only Love Can Save Me Now
11. Tears That I Cry
12.I Believe in Love

Score: 90 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 23 november 2008

Driver - Sons Of Thunder
Reactie van Roy op 23-11-2008 om 17:09u
Score: 90 / 100

wat een stem heeft die gast! fantastisch!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.