Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 april:
  • Anna KiaRa, Epinikion en Ylisia
  • Degenerate, LIES!, Previse, Written in Blood
  • Stoned Jesus en Wheel
  • 3 april:
  • Full Of Hell, The Body, Jarhead Fertilizer en JAD
  • Hexvessel en Aluk Todolo
  • Kreator, Carcass, Exodus en Nails
  • Molokai, Sneurf en Mountain Eye
  • Samavayo
  • The Browning, Stain The Canvas, The Defect en Heaven.exe
  • The Duskfall, This Ending, Evilon en Butchers Curse
  • THE MON en Kariti
  • 4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
    30 april:
  • Adrian Vandenberg
  • Hiraes en NOPREACHER
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Truckfighters
Kalender
Vandaag jarig:
  • Attila "Galopp" Szucs (Tuzmadár) - 45
  • Eirin Bendigtsen (Where Angels Fall) - 48
  • Emanuel "Zouzahammen" Sousa (The Spektrum) - 41
  • Eric Clapton (Cream) - 81
  • Graeme Edge (The Moody Blues)† - 85
  • Joey Castillo (Queens Of The Stone Age) - 60
  • Kai Mühlenbruch (Galloglass) - 44
  • Luciano Esteban (Soul Takers) - 48
  • Marco Foddis (Pestilence) - 57
  • Maria Seeburger (Lucifixion) - 46
  • Martijn Westerholt (Delain) - 47
  • Martin Reichhart (Superior) - 58
  • Pat Lachman (Halford) - 56
  • Peter "Peppe" Johansson (Axenstar) - 52
  • Tim Sult (Clutch) - 56
  • Ville Vuorinen (The Zombi) - 42
  • Zaher Siryani (Tyrant Throne) - 42

Vandaag overleden:
  • Derrick Plourde (Lagwagon) - 2005
Review

Thou Art Lord - DV8
Jaar van release: 2003
Label: Black Lotus records
Een project dat al een tijdje loopt en er inmiddels verschillende albums op heeft zitten is Thou Art Lord. Een band/project met leden van onder andere Rotting Christ en Necromantia. Nu vind ik Rotting Christ een hele goede band, maar voor Necromantia voel ik weinig sympathie dankzij hun medewerking aan Nazi projecten en bands. Het gaat uiteindelijk om de muziek natuurlijk en daar ga ik het dan ook over hebben.

Thou Art Lord speelt een mengsel van rauwe old school death metal en redelijk melodieuze black metal. Hierin verwerkt met invloeden uit de thrash en new metal (!). Ja inderdaad new metal. En ze weten het verdomde goed te combineren in de negen nummers. Er ontstaat een pakkend geheel met vet old school trash gitaarwerk doordrenkt met snerpende black metal riffs. De zang is hoofdzakelijk grunt, maar hier en daar trekt Rotting Christ zanger Sakis z'n smoel wel open en dan snerpt de krijs je oren in. Ook zanger Set die dominant te horen is vervult z'n rol met verve.

Het album opent met een korte toespraak van Anton Szandor Lavey en gaat dan over op een keihard rossend nummer met de naam A Chaldean Hex. Een nummer dat zich kenmerkt door sterk gitaarspel en de rauwe black metal zang van zanger Set. Dit is genieten geblazen blijkt al gauw door de aanwezige melodieën en verassende tempowisselingen. Dit is zeker het meest melodieuze album wat deze heren uitbrachten tot nu toe.

Death metal, black metal en ruwe thrash new metal wisselen elkaar af in de spannende nummers en daarover heerlijke zangpartijen. Terwijl in bijvoorbeeld Baphomet's Meteor de death metal sfeer overheerst is Crowning the Winged Skull een typsiche mix van rauwe thrash en melodieuze black metal. De keyboards zijn slechts sporadisch aanwezig, maar geven net dat beetje extra aan de songs die ze nodig hebben om een pakkend geheel te kunnen vormen. Verschrikkelijke song is overigens Society of the Dilettanti . Een nummer waarin new metal de boventoon voert. Het afgrijselijke refrein en het patserige Soulfly achtige begin werken werkelijk tenenkrommend. Het new metal effect komt nog wel vaker voor dan in dit nummer, maar hier is het toch wel het meest opvallend aanwezig.

De meeste nummers zijn dus erg goed te noemen en hoewel de productie niet echt gigantisch knalt is toch alles wel erg duidelijk en helder te horen. Het drumwerk is wel erg sterk en gelukkig zijn de new metal momenten meestal tot een minimum beperkt.Tekstueel weinig verassend en erg satanisch, maar ze worden goed uitgebraakt over de prima muziek en peetvader van het moderne Satanisme Anton Szandor LaVey laat zijn stem ook nog meerdere malen horen
Mijn conclusie is dat dit een zeer goede cd is met veel afwisseling en opvallend veel melodie. De Griekse scene is dus werkelijk weer aangevuld met een mooi werkstuk in de vorm van DV8. Het artwork is mooi om naar te kijken en past goed bij de goed geconstrueerde doch soms chaotische muziek die deze band ons brengt. Ik kijk in ieder geval al weer uit naar een volgend album. Ondanks de duistere achtergrond van sommige bandleden een zeer degelijk en spannend album.

Tracklist
1.A Chaldean Hex
2.Baphomet's Meteor
3.Crowning the Winged Skull
4.Society of the Dilettanti
5.Desire , Lust and Incubus
6.Eyes Wide Shut and lips wide Open
7.The Shadow doctrine
8.Behind the druid Walls
9.Those we Guide

Score: 80 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 23 januari 2003

Meer Thou Art Lord:

Zoeken
    27 maart:
  • Ain Sof Aur - Theos-Vel-Samael
  • Anneke van Giersbergen - La Mort
  • Bekor Qilish - Consecrated Abysses Of Dread
  • Black Label Society - Engines Of Demolition
  • Cryptworm - Infectious Pathological Waste
  • Deadnate - Mosaic
  • Dionysiaque - La Tourbe Des Rêves
  • Dystopia - De Verboden Diepte II: De Weg van de Meeste Weerstand
  • Heaven & Hell - Breaking Out Of Heaven - 2007-2009
  • Hellripper - Conorach
  • Iron Savior - Awesome Anthems Of The Galaxy
  • Lion’s Share - Inferno
  • Myrath - Wilderness Of Mirrors
  • Overruled - Ritual Of Rebirth
  • The Oldest House - The Art Of Abysswalking
  • Threat Signal - Revelations
  • Total Maniac - Love Overdrive
  • Varmia - Lauks
  • Winterfylleth - The Unyielding Season
  • 3 april:
  • Green Carnation - A Dark Poem, Part II: Sanguis
  • Nervosa - Slave Machine
  • Toxic Shock - Future Is Calling
Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.