Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Lifeson (Rush) - 73
  • Björn Gelotte (In Flames) - 51
  • Bob Defrin (illustrator) - 86
  • Bob Nastanovich (Pavement) - 59
  • Coburn Pharr (Annihilator)† - 64
  • Jeroen van der Lee (X Raiders) - 37
  • Jimmy Pop (The Bloodhound Gang) - 54
  • Neil Murray (Whitesnake) - 76
  • Stefan Will (Blind Guardian) - 67

Vandaag overleden:
  • Brian Epstein (manager) - 1967
  • Stevie Ray Vaughan - 1990
Review

Ioannis Anastakkis - Suspension of Disbelief
Jaar van release: 2007
Label: Wild Rose Angel Productions

Ioannis Anastakkis - Suspension of Disbelief

De ellende van belachelijk goede gitaarvirtuozen is vaak dat ze moeite hebben met het schrijven van nummers die volledig kunnen blijven boeien. Laat staan een album vol. Dit is dan ook het geval met deze tweede plaat Suspension of Disbelief van het talent Ioannis Anastassakis uit Griekenland. Geprezen, vereerd, en meer in de wereld van de gitaarvirtuoos wordt het boekje van dit album gesierd door foto’s van deze gitarist met andere grootheden zoals Steve Vai en John Petrucci.

Dit schijfje telt acht ‘echte’ nummers met daarnaast nog eens drie bonustracks die eigenlijk alleen interessant zijn voor de gitaristen onder u. Zelf noemt hij dit een fusion cd met een mix van traditionele klassieke gitaar in de vorm van flamenco en een aantal stukken voor eleketrisch gitaar. Het meest in het oog springen de tracks The Forgotten Quest wat het goed zou doen als begeleidende track bij de een of andere (Japanse) computergame en The Final Jam met daarop gastsolo’s van Alex Flouros, Lakis Regazas, George Emmanoul, Marcel Coenen, Theodore Ziras, Constantine en Bob Katsionis. De performance is zoals je kunt verwachten van iemand met zijn CV geweldig en de virtuositeit spat ervan af.

Zoals gezegd een album wat vooral interessant zal zijn voor mensen met een liefde voor de gitaar of mensen die zelf dit nobele instrument in diverse vormen hanteren. Voor anderen slechts eens leuk om te luisteren.

Tracklist:
1. Suspension of Disbelief
2. Caravan of Despair
3. Altered State of Consciousness
4. Variationis on Malaguena
5. The Forgotten Quest
6. Resonance Factor 12
7. Dos Hermanos (Bulerias)
8. The Final Jam
9. The Final Jam - Backing Track
10. Suspension of Disbelief - At a glance…
11. Flamenco Journal - At a glance…

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 16 augustus 2008

Ioannis Anastakkis - Suspension of Disbelief
Reactie van Een Metalfan op 20-08-2008 om 21:18u

Ioannis Anastakkis - Suspension of Disbelief
Reactie van Pete aSs op 20-08-2008 om 21:25u

Ben geen gitaarvirtuoos, hou niet van instrumentale metalnummers, maar dis wel leuk om tussendoor ns op te zetten. Tof da de reviewer r geen score op gezet heef want hier kan je moeilijk n cijfer op plakken.

Zoeken
    24 augustus:
  • Sarcoma - Ponzoña
  • 26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death
  • 1 september:
  • Bitter - Slamosaurus Rex
  • 2 september:
  • SIM - HOOMAN AFTER ALL

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.