Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Attila Cseh (Casketgarden) - 45
  • Ben Kasica (Skillet) - 42
  • Bjørn Dencker (Dodheimsgard) - 50
  • Ed O’Brien (Radiohead) - 58
  • Frédéric Renaut (Elvaron) - 50
  • George Marino (technicus)† - 79
  • Johan van Stratum (Stream Of Passion) - 44
  • Lari Kuitunen (Vanguard) - 47
  • Maciej "Maxx" Koczorowski (Chainsaw) - 47
  • Michael Kamen (componist)† - 78
  • Mikko Seppänen (Vanguard) - 43
  • Phil Mogg (UFO) - 78
  • Philip Labonte (All That Remains) - 51
  • Robert "Litza" Friedrich (Acid Drinkers) - 58
  • Rocco Mastromarino (Apothys) - 43
  • Rolf Kempf (songwriter)† - 79
  • Terence Holler (Eldritch) - 58

Vandaag overleden:
  • Joey Ramone (Ramones) - 2001
Review

Gun Barrel - Outlaw Invasion
Jaar van release: 2008
Label: Limb Music Products
Gun Barrel - Outlaw Invasion
And the band played on... Ondanks dat het Duitse Gun Barrel nog weinig opvalt binnen de scene, is er inmiddels wel weer een vierde cd uitgekomen genaamd Outlaw Invasion. Overal krijgt de band wel goede reviews, ook hier, en spelen ze aanstekelijke hardrock en heavy metal die iedereen wel zou moeten aanspreken. Maar blijkbaar heeft men wel genoeg aan gevestigde namen als Motorhead, Saxon en Judas Priest, niet geheel toevallig de bands waar Gun Barrel de mosterd vandaan haalt. Toch zullen die bands niet eeuwig blijven bestaan en zal men zich gaan moeten wenden tot andere bands die net zulke muziek maken. Bands zoals Gun Barrel, dus ga ze nu nog zien in de kroeg bij jou in de buurt voordat ze als headliner gaan fungeren in de Ahoy!

Op dit album, de opvolger van het erg lekkere Bombard Your Soul, klinkt de band gemener en kwader dan ooit. Het lijkt wel alsof ze een beetje pissig zijn vanwege het feit dat niemand ze nog heeft opgepikt na de eerste drie albums en dat ze nu effe hun ei kwijt moeten. De sound is smeriger en de teksten zijn serieuzer. Ok, dat is wat er veranderd is, en verder gaat de cd eigenlijk door waar de vorige drie zijn opgehouden. Lekkere up-tempo hardrockers zoals Front Killers en Cheap, Wild & Nasty worden weer op die manier gebracht zoals wij ze willen horen en de buren niet. Ghost Inside is een wat rustiger nummer en Keep On Movin' is dit keer de ode aan AC/DC.

Dan is The Redemer een wel erg smerige rocker geworden en komt er met Tomorrow Never Comes helaas een té clichématige ballad voorbij. Gelukkig maakt het laatste (titel-)nummer Outlaw Invasion alles weer goed. Kortom, dit nieuwe album van Gun Barrel is wederom een lekkere heavy metal-plaat geworden met de nodige rock 'n roll-invloeden. Net iets smeriger dan voorheen, waardoor de band gelukkig nét niet in de herhaling begint te vallen.

Tracklist:
1. Invasion Warning
2. Front Killers
3. Turn To Black
4. Wanted Man
5. The Redeemer
6. Keep On Movin´
7. Cheap, Wild & Nasty
8. Brother To Brother
9. Ghost Inside
10. M.I.L.F.
11. Tomorrow Never Comes
12. Outlaw Invasion
13. Parting Kiss

Score: 80 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 9 mei 2008

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.