Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 oktober:
  • All Them Witches en Elder
  • Wind Rose, Orden Ogan en Angus McSix
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dr. Know (Bad Brains) - 67
  • Emir "Kralj Teror" Cehovic (KRV) - 45
  • Hunter Jackson (Techno Destructo) (Gwar) - 66

Vandaag overleden:
  • Johnny Ramone (Ramones) - 2004
  • Mick Schauer (Clutch) - 2019
  • Richard Wright (Pink Floyd) - 2008
  • Theo Loomans (Asphyx) - 1998
Review

Deadline - We're Taking Over
Jaar van release: 2008
Label: People Like You Records

Deadline - We're Taking Over

Het Britse Deadline is door de vele personeelswisselingen inmiddels een Engels-Frans samenwerkingsverband geworden, hoewel er aan de muziek zelf weinig is veranderd. Ze spelen nog altijd een combinatie van pretpunk, hardcore en een dosis saaie ska. We’re Taking Over is hun vijfde album en daarmee de opvolger van Take A Good Look uit 2006. Op dit album pakken ze het wat anders aan dan op de vorige vier, want dit schijfje bevat slechts vier nieuwe nummers en daarnaast maar liefst dertien live tracks van een optreden in Duitsland.

De vier nieuwe nummers Too Late Tomorrow, We’re Not American, Smell The Coffee en We’re Taking Over zijn aardig, maar niet echt verrassend gezien de vorige werkjes van deze groep. Dit album begint dan ook wat tam met als klein dieptepunt We’re Not American wat een beetje een gedateerd ska-nummer is. De zang is in handen van Liz Rose, en door die lieflijke vrouwelijke vocalen doet deze groep nog het meest denken aan Blondie en Girlschool.

Na het viertal nieuwe nummers blijkt pas echt waar deze band toe in staat is, namelijk een steengoede live performance met maar liefst dertien live songs. Het is een registratie van een show in Lichtenfeld Stadthalle te Duitsland uit de zomer van 2007. Alle ingrediënten voor een goed live optreden zijn er: songs die het live goed doen, een enthousiaste band en natuurlijk de kreten van een enthousiast publiek.

De nieuwste van Deadline neemt geen enkel risico en is dus een veilige aankoop voor iedereen die toe is aan een lekkere dosis goede punkrock. Het live spelen voegt in dit geval een enorme dimensie toe aan de nummers die anders misschien op den duur wat saai voor de dag zouden komen.

Tracklist:
1. Too Late Tomorrow
2. We’re Not American
3. Smell The Coffe
4. We’re Taking Over
5. Blood on Your Hands
6. Serious
7. Take No Chances
8. This Girl
9. Taken for A Ride
10. Keep on Running
11. Liar
12. Round The Corner
13. It Girl
14. Time Ran Out
15. Going Nowhere
16. Give It Back
17. The Way We Were

Score: 75 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 28 april 2008

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.