Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 augustus:
  • Alcatraz
  • Arch Enemy
  • M'era Luna
  • Midnight en Phantom Corporation
  • Spectral Wound, Invulche en Blodzallog
  • 10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
Kalender
Vandaag jarig:
  • Denis "Snake" Bélanger (Voivod) - 62
  • Filippa Nässil (Thundermother) - 40
  • Jean Beauvoir (Plasmatics) - 66
  • Rinus Gerritsen (Golden Earring) - 80

Vandaag overleden:
  • Hermann Hesse (auteur) - 1962
  • Martin Birch (producent) - 2020
  • Paul Samson (Samson) - 2002
Review

Action - Action
Jaar van release: 2007
Label: Frontiers Records
Action - Action
Naast projecten, reünies etc. is Frontiers ook aan het grossieren in "vergeten" bands uit de tachtiger jaren. Zo ook met Action, een band die mid-tachtiger jaren optrad als support van o.a. Rough Cutt, Quiet Riot en Slaughter. Toen AOR uit aan het raken was, was Action ook weer snel van het podium verdwenen. Tot aan nu dan.

Chip had in 2006 zijn vriend Ron Vining (tevens manager) gebeld en gevraagd of hij niet mee wilde helpen aan een heroprichting van Action. Jack Marques had, net als Chip, in de loop der jaren veel songs geschreven, en nadat de band een demo op de burelen van o.a. Frontiers had zien belanden was het wachten geblazen. Frontiers zag wel wat in de typische AOR van de door gitarist Chip Ramos en zanger Jack Marques opgerichte band, en zo ligt hier een schijfje vol rasechte, tachtiger jaren AOR. Melodieus, meerstemmige vocalen (met hoorbare sleet overigens), vol ouderwetse deugdelijke composities.

Als je stylistisch anno 2007 muziek brengt die lijkt op bands als bijvoorbeeld REO Speedwagon, dan krijg je een groepje volgelingen die zijn blijven vastklampen aan de tachtiger jaren. Maar die krijgen best waar voor hun geld want het klinkt allemaal gewoon lekker. De MySpace pagina van de heren geeft een mooi voorproefje van hoe men nu klinkt. Ik zou zeggen, luister en oordeel zelf.

Tracklist:
1. Without Your Love
2. Someday
3. Here In My Heart
4. Destiny
5. Forever
6. Loveless
7. Don't Leave Me Lonely
8. Heaven Tonight
9. Cinderella
10. Feel the Fire
11. Is It Love

Score: 78 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 27 december 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.