Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in mei 2026 werd uitgebracht?

A Forest Of Stars - Stack Overflow In Corpse Pile Interface
Acid Reign - Daze Of The Week
All Them Witches - House Of Mirrors
Armored Saint - Emotion Factory Reset
Black Veil Brides - Vindicate
Claypool Lennon Delirium - The Great Parrot-Ox
Darkthrone - Pre-Historic Metal
Devin Townsend - The Moth
Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
Dogstar - All In Now
Draconian - In Somnolent Ruin
Elder - Through Zero
Frozen Soul - No Place Of Warmth
Geoff Tate - Operation: Mindcrime III
Ingested - Denigration
Monolord - Neverending
Panopticon - Det Hjemsøkte Hjertet
Periphery - A Pale White Dot
Pro-Pain - Stone Cold Anger
Sevendust - One
Shinedown - Ei8ht
Social Distortion - Born To Kill
Venom - Into Oblivion
Yoth Iria - Gone With The Devil
een ander studio-album uit mei 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    31 mei:
  • Motorpsycho
  • 1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
  • 2 juni:
  • Midnight Odyssey
  • 3 juni:
  • Flotsam And Jetsam en Razorblade Messiah
  • 4 juni:
  • Pitfest
  • 5 juni:
  • An Evening with Paul Quinn - Road Stories
  • Flotsam and Jetsam en Razorblade Messiah
  • Pitfest
  • South Of Heaven festival
  • Triple Threat Metal Fest 2026
  • 6 juni:
  • Flotsam and Jetsam en Atmoran
  • Pitfest
  • Pro-Pain en Megalomaniacs
  • South Of Heaven festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Gilbert (Metalfan.nl) - 54
  • Henrik Johansson (Apostasy)† - 49
  • Jere Luokkamäki (Celesty) - 47
  • John Bonham (Led Zeppelin)† - 78
  • Jørn Lande (Masterplan) - 58
  • Ludo (I) (Carnal Lust) - 53
  • Mark Wakefield (Linkin Park) - 52
  • Monte Conner (Nuclear Blast Records) - 62
  • Nico Sallach (Electric Callboy) - 36
  • Scotti Hill (Skid Row) - 62
  • Steve White (The Style Council) - 61
Review

Suhrim - Happy Hour
Jaar van release: 2007
Label: Shiver Records
Suhrim - Happy Hour
Een happy hour laat u niet zomaar aan uw neus voorbij gaan, nietwaar? Het neusje van de zalm inzake de vorderende dag/avond is veelal toch dit leuke uurtje waarin uw wegen die van de genotsmiddelen dikwijls zullen of op z`n minst kunnen kruisen.
Gezien dit gegeven is het raadzaam ook de muzikale "happy hour" even in acht te nemen. De nieuwe cd van Suhrim heet namelijk ook Happy Hour en daar deze heersers van de Belgische death-underground teleurstellingen achterwege laten is ook Happy Hour qua inhoud trouw aan de titel, behalve dat de cd geen uur duurt.

Nee, geen uur, maar wel bijna drie kwartier en daarmee is Happy Hour de royaalste Suhrim-schenking tot dusver. Naast dit gegeven is er verder nog een belangrijke verandering opgetreden, een veel belangrijkere dan een beetje extra speeltijd. Hoewel Suhrim nog steeds brute death speelt lijkt de band wel duidelijk toe te zijn aan een iets frisser jasje, waarmee de gore, smerige en ranzige sound die we van de voorgaande albums kennen toch wel voor een deel is verdwenen. Had u voorheen behoefte om de Suhrims met een latex handschoen uit hun doosjes te trekken voor een luisterbeurt, dan zult u nu geen vrees voor smet meer hebben en de handen hoeven na afloop niet eens onder de kraan.
Enerzijds is dat misschien een beetje jammer aangezien die sound nou juist zo kenmerkend was voor Suhrim en het combineerde leuk met de teksten en het ruige spel. Misschien moet u Happy Hour eerst een paar keer draaien voordat u helemaal met de recente klanken vertouwd raakt. Maar uiteindelijk zal dat zonder meer gebeuren en wat u dan hoort is een beste cd van een band die nu een zelfs een stuk "volwassener" lijkt te klinken, hoewel de teksten, de intro`s en de nummers verder net zo kleurrijk als voorheen zijn.

Het zou gezeik zijn om de band op credits te korten vanwege een stap voorwaarts, zoals uiteindelijk zal blijken. Nu het geluid wat genuanceerder klinkt laat Suhrim open en bloot zien wat er in huis is aan muziek en composities, en op dit vlak scoort de cd gewoon nog steeds. Als bonusnummer krijgt u nog een live-versie van Sudden Death toe. Ja, al met al is dit wel een "happy hour" te noemen.

Tracklist:
1. The Prophecy
2. War
3. White Shark (Carcharodon Carcharias)
4. Bonesaw
5. Meat Feast
6. Vengeance Shall Be Mine
7. Lord Of Dreams
8. Opening Hell's Gate (Disaster)
9. Happy Day
10. Battle Mangled Flesh
11. Maggot Infested Rotten Human
12. Vomiting Blood
13. Cold Steel Love Affair
14. Feed Upon Sould (Elimination)
15.Sudden Death live (Bonustrack)

Score: 80 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 7 augustus 2007

Suhrim - Happy Hour
Reactie van grimm op 27-08-2007 om 23:19u
Score: 90 / 100

ik heb ze allemaal nu en dit is bij mij toch de beste samen met the cunt collector. ze klinken idd wel volwassener maar daarom zeker ni slechter. ze hebben nog nooit teleurgesteld met een cd en live altijd een feestje :) dus laat de volgende maar komen!!!

Zoeken
    29 mei:
  • All Them Witches - House Of Mirrors
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Dogstar - All In Now
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Narnia - X
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Shinedown - Ei8ht
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
  • 5 juni:
  • A.A. Williams - Solstice
  • Blood Incantation - All Gates Open (Original Motion Picture Soundtrack)
  • Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
  • Evergrey - Architects Of A New Weave
  • Riena - Miekka ja Varjo
  • Urzah - A Tranquil Void
  • Voivod - Symphonique
  • W.M.D. - Against All Warnings
  • 6 juni:
  • Thorium - Suburban Rot
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.