Batushka Bibelot, Dordrecht
Enquête

Arch Enemy maakt een doorstart, met een nieuwe zangeres (Lauren Hart) en een nieuwe single (To The Last Breath). Ben jij enthousiast?

Ja, want de kersverse single is veelbelovend
Ja, want Lauren Hart maakte bij Once Human al indruk
Ja, want ik vind de vocalen bij Arch Enemy vrij onbelangrijk
Nog niet, maar ik geef de vernieuwde line-up wel een kans
Niet echt, ik verwacht dat het gewoon meer van hetzelfde wordt
Niet echt, ik vind het luid ademhalen op deze single irritant
Nee, ik vind het nieuwe nummer niet bijzonder (of zelfs slecht)
Nee, zonder Alissa White-Gluz heb ik er geen vertrouwen in
Nee, de laatste paar albums vond ik al steeds minder worden
Nee, geef mij maar de releases met Angela Gossow
Nee, geef mij maar het vroege werk met Johan Liiva
Nee, ik hoopte op de komst van een andere vocalist(e)
Nee, Arch Enemy heeft me nooit kunnen bekoren
anders, namelijk

[ Uitslag | Enquêtes ]

    24 februari:
  • Michael Schenker
  • 26 februari:
  • Batushka
  • Between The Buried And Me en Monosphere
  • Fleddy Melcully en Rotzak
  • 27 februari:
  • A.A. Williams
  • Fleddy Melculy
  • Necrotted, Necrotesque en Melting Eyes
  • No Turning Back, Curselifter en Spear
  • Omnium Gatherum, Fallujah en In Mourning
  • Ronker en Infliktion
  • 28 februari:
  • Anger Fest
  • Batushka
  • Brothers Of Metal
  • Necrotted, Necrotesque en From The Crypt
  • Terzij De Horde
  • Velozza, Razorblade Messiah en Severe Mania
  • 1 maart:
  • Heaven Shall Burn, The Halo Effect, The Black Dahlia Murder en Frozen Soul
  • Terzij de Horde, Outlaw, Ultima Necat en Radeloos///Ziedend
  • 2 maart:
  • Mega Colossus en Speed Queen
Geen concerten bekend voor 24-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Nelson (Lizzy Borden)† - 63
  • Anita Auglend (The Sins Of Thy Beloved) - 47
  • Chris Fehn (Slipknot) - 53
  • Jarmo Pääkkönen (Excalion) - 43
  • Leshi (Arafel) - 44
  • Mario Caldato Jr. (producent) - 65
  • Michael Bøgballe (Mnemic) - 49
  • Nicky Hopkins (The Rolling Stones)† - 82
  • René Berg (Hanoi Rocks)† - 70
  • Shinya Terachi (Dir En Grey) - 48
  • Stefan "Stefu" Piesnack (Hanoi Rocks) - 69
  • Steve Dawson (Saxon) - 74
  • Trace Cyrus (Metro Station) - 37
Review

Vanilla Fudge - Out Through The In Door
Jaar van release: 2007
Label: Escapi Music
Vanilla Fudge - Out Through The In Door
De carrière van Vanilla Fudge begon exact 40 (!) jaar geleden met de single You Keep Me Hanging On. Een coverversie van de hit van The Supremes zowaar. Er volgden enkele klassieke elpees waarop psychedelische (hard)rock prijkte en deze oude werkjes van deze Amerikaanse band zijn nog steeds cult tot de dag van vandaag. In 1970 werd de band echter opgeheven en er volgde enkel in 1984 nog een reüniealbum. Drumbeest Carmine Appice haalde vorig jaar met Cactus nog zijn andere oude band van tussen de mottenballen en besloot dan ook maar een nieuw Vanilla Fudge product af te leveren.

De heren Appice, Bogert, Stein en Martell hadden echter geen zin om nieuwe songs neer te pennen omdat die de rijke historie van de band maar zouden beklieden. En toen kregen ze het leuke idee om twaalf Led Zeppelin songs te coveren. Een leuk idee omdat Led Zeppelin in 1968 tijdens haar eerste Amerikaanse tour in het voorprogramma stonden van…Vanilla Fudge! Ik ben blij dat de drie bekendste Led Zep songs (Stairway To Heaven, Whole Lotta Love en Kashmir) niet aanwezig zijn op Out Through The In Door en dat er gekozen is voor geweldige songs als Trampled Under Foot en Dancing Days. Maar uiteraard komen er met Immigrant Song, Dazed And Confused en Rock And Roll toch een zooi klassiekers langs.

De muziek wordt goed gebracht, af en toe brengt een keyboard een nieuwe dimensie toe aan een song, opa Mark Stein zingt nog behoorlijk goed en de liefde voor Led Zep druipt er vanaf. Misschien is dit album objectief gesproken totaal overbodig, maar ik heb toch al ettelijke uurtjes plezier beleeft aan deze ‘overbodige’ ode aan de beste rockband aller tijden. Zepfans moeten dus zeker eens luisteren.

Tracklist:
1. Your Time Is Gonna Come
2. Immigrant Song
3. Ramble On
4. Trampled Under Foot
5. Dazed And Confused
6. Black Mountain Side
7. Fool In The Rain
8. Babe, I’m Gonna Leave You
9. Dancin’ Days
10. Moby Dick
11. All My Love
12. Rock And Roll

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 23 mei 2007

Meer Vanilla Fudge:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.