Batushka
Enquête

Vind jij Knocked Loose een goede vervanger voor Twisted Sister op Graspop?

Ja, ik vind het zelfs een verbetering
Ja, ik vind beide bands gelijkwaardig
Nee, al vind ik Knocked Loose ook best leuk
Nee, al vertrouw ik er op dat er niets beter beschikbaar was
Nee, ik vind het een waardeloze vervanging
Ach, maakt mij niet uit, ik zou geen van beide gaan bekijken
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Eye Of Melian en Delain (acoustic)
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne en Everything Decays
  • 21 februari:
  • Dordrecht Metal Fest
  • Megalomaniacs, Beyond Cruelty en Grofvuil
  • Napalm Death, Whiplash, Varukers en Dopelord
  • 22 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
Geen concerten bekend voor 16-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Arnaud Ménard (Alkemyst) - 47
  • Dave Lombardo (Slayer) - 61
  • Ice-T (Body Count) - 68
  • Jack Ponti (Surgin’)† - 68
  • Laurits Medom (As We Fight) - 44
  • Mauricio Maldonado (Viuda Negra) - 47
  • Momadon (Manilla Road)† - 91
  • Taage Laiho (Altaria) - 60
  • Tapani Kangas (Celesty) - 46
  • Tooru "Kyo" Niimura (Dir En Grey) - 50
Review

Inborn Suffering - Wordless Hope
Jaar van release: 2006
Label: Sound Riot Records
Inborn Suffering - Wordless Hope
Inborn Suffering uit Frankrijk is een band voor de triestere momenten in het leven. Deze heren maken een partij flink melancholische doom metal met death metal inslag die zijn weerslag vindt op hun debuutalbum Wordless Hope.

De band valt te vergelijken met groepen als Mourning Beloveth, Saturnus en ook enige parallellen vallen te trekken met My Dying Bride. Trieste melodieën en zware accoorden, diepe grunts die afgewisseld worden met spraakzang en klagende cleane zang en slepende drums die zo nu en dan toch enigszins vaart mogen maken zijn de ingrediënten waar Inborn Suffering zich van bedient. Erg mooi zijn ook de akoestische intermezzo’s en pianoklanken die sporadisch aan bod komen. Of wat te denken van de vioolklanken in As I close my eyes

De band weet een perfect melancholisch gevoel te creëeren door de melodieën lekker lang uit te spannen, maar geeft ook op sommige momenten (voor doom begrippen) een beetje gas, zodat er geen verveling ontstaat en de plaat prima in balans is. Nummers als Monolith en Stygian Darkness zijn hier perfecte voorbeeld van. Het gaat bij vlagen eens flink los, maar het verliest daarbij nergens sfeer. De meest opvallende track is wellicht nog het tien minuten durende en met vrouwenzang onderlegde Thorn Of Deceit; in dit nummer zijn zelfs black metal uitbarstingen met blasbeats te vinden.

Wordless Hope vindt het doomgenre niet opnieuw uit, maar is een meer dan solide album dat menigeen zal kunnen bekoren. Het zit ontzettend goed in mekaar en de composities zijn liefdevol uitgewerkt. Een zware plaat waar de melancholie en triestheid vanaf druipt. Voor een debuutplaat is dit overigens een meer dan indrukwekkende entree. Petje af.

Tracklist:
1. This Is Who We Are 2. Inborn Suffering
3. Monolith
4. The Agony Within
5. As I Close My Eyes
6. Stygian Darkness
7. Thorn Of Deceit
8. The Affliction Corridor

Score: 81 / 100

Reviewer: Jan
Toegevoegd: 3 mei 2007

Meer Inborn Suffering:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.