Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 december:
  • Ignite, Antillectual en Florida Men
  • 8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
  • 9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anthony "T-bone" Tabone (Crimsonfire) - 53
  • Christophe "Kristof" Gérardin (Kronos) - 47
  • Dominic Howard (Muse) - 48
  • Fredrik Norrman (Katatonia) - 51
  • James McIlroy (Cradle Of Filth) - 48
  • Maarten de Brauwer (Consensus) - 41
  • Nita Strauss (Alice Cooper) - 39
  • Thunderstick (Samson) - 71

Vandaag overleden:
  • Greg Lake (Emerson, Lake & Palmer) - 2016
  • Jacques van Oevelen (Picture) - 2016
Review

Age Of Nemesis - Terra Incognita
Jaar van release: 2007
Label: Mascot Records
Age Of Nemesis - Terra Incognita
De progressieve metal-band Age Of Nemesis bestaat alweer sinds 1997 en hebben sindsdien al wat albums op hun naam staan. Sinds het begion van hun carriere maken ze albums in de Hongaarse taal. Maar vanaf de derde langspeler Eden proberen ze het in het Engels, omdat dat een breder publiek aanspreekt. Maar daarna verscheen Terra Incognita officieel als derde album weer in het Hongaars. Daarna kwam het tweede Engelstalige Psychogeist. En nu is Terra Incognita opnieuw uit, vertaald in het Engels.

De concept-cd over het dagboek van een overleden meisje is inderdaad makkelijker te begrijpen in het Engels. Want van Hongaars snap ik toch niks. Toch leek het me wel interessant om in ieder geval één nummer van de originele Hongaarse versie als bonustrack erbij te hebben. Maar de muziek is verder niet veranderd. Age Of Nemesis is beinvloed door bands als Iron Maiden en Fates Warning, maar eigenlijk lijkt alles toch het meest op Dream Theater. Dan moet je denken aan de meer epische nummers als Learning To Life en A Change Of Seasons

Het is goede kwaliteit wat gebracht wordt, ook al is het niet origineel. Maar ondanks dat het veel aan Dream Theater doet denken, is het geheel wat langzamer, minder heftig en soms meer uitgesponnen. Het trieste verhaal nodigt ook uit voor een wat donkerdere, gothische sfeer. Een prima werkstukje, voer voor progmetal-fanaten.

Tracklist:
1. Tree Of Life
2. Meeting With The Unbelivable
3. Land Of Lights
4. The Secret
5. Another existence
6. Inner Fire
7. Inferno
8. Someone Must Take The Blame
9. Forgive Me My Foolish Crime
10. Why?
11. Bleeding Moon
12. Plummeting Into Eternity

Score: 76 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 16 april 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.