Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
    2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Colin Edwin (Porcupine Tree) - 55
  • Hermann Hesse (auteur)† - 148
  • Johannes Eckerström (Avatar) - 39
  • René Rutten (The Gathering) - 53
  • Roy Bittan (Bruce Springsteen) - 76

Vandaag overleden:
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age) - 2008
Review

Nostradameus - Pathway
Jaar van release: 2007
Label: AFM Records
Nostradameus - Pathway
Hoewel de Zweedse power metalband Nostradameus alweer bijna tien jaar bestaat en met Pathway alweer het vijfde album aflevert, is de band nooit echt doorgebroken naar een groot publiek. Door de jaren heen is de sound van de heren steeds iets feller en agressiever geworden, terwijl de melodieuze basis tevens bewaard bleef. Die combinatie maakt Pathway tot een aangenaam album om te luisteren, maar toch vrees ik dat de echte doorbraak ook na dit album nog zal uitblijven.

Daarvoor is één belangrijke reden aan te wijzen: de nummers klinken allemaal wel aardig, maar nergens écht spetterend. De productie is prima, de melodielijnen goed, maar toch grijpt deze band je nergens echt vast. Alleen in de nummers Wall of Anger, P.I.R. en The Untouchables stijgt de band boven zichzelf uit. Dat alles maakt van Pathway weliswaar een prima in het gehoor liggend album, dat ook geen enkel slecht nummer bevat (zelfs de – cliché getitelde – ballad Not Only Women Bleed is best aardig dankzij de krachtige zang), maar daar blijft het ook een beetje bij.

Voor een mooie zomerdag is dit een goed album om te draaien, maar de concurrentie met de grote jongens in het power metal-genre kan Nostradameus geen moment aan. Die-hard power metal-fanaten mogen vijf tot tien punten bij het onderstaande eindcijfer optellen.

Tracklist:
1. Welcome To Living
2. Wall Of Anger
3. Until The End
4. Demon Voices
5. MDCC a.d. pt. 1
6. MDCC a.d. pt. II
7. P.I.R.
8. No Trace Of Madness
9. Not Only Women Bleed
10.Death By My Side
11.The Untouchables

Score: 73 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 2 april 2007

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.