Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

Dominici - O3 A Trilogy - Part 2
Jaar van release: 2007
Label: InsideOut Music
Dominici - O3 A Trilogy - Part 2
Hoewel Dream Theater inmiddels een imposante discografie heeft uitgebouwd, blijft het debuut When Dream And Day Unite uit 1989 nog steeds in mijn persoonlijke top drie DT-albums staan. Dat album werd niet ingezongen door James LaBrie, maar door 70’s singer/songwriter Charlie Dominici. Deze beste man heeft sinds toen weinig meer van zich laten horen, tot hij in 2005 uit het niets met het album 03 A Trilogy-Part 1 kwam aanzetten. Een album dat hij in zijn eentje had geschreven en opgenomen.

En inmiddels is ook het tweede deel van deze trilogie verschenen, maar nu ingespeeld door zijn nieuwe band. Part 2 staat vol met overwegend harde progressieve metalsongs die vooral veel muzikaal geweld bevatten. De riffs zijn lekker direct, maar voor het overige doen de bandleden alles om de songs vol te proppen met allerlei interessante muzikale thema’s en ideetjes. Charlie beschikt nog steeds over een capabele stem, maar heeft wel een totaal andere stemkleur (lees: lager, agressiever, afwisselender) gekregen. Maar nog steeds moet je van zijn toch wel ietwat aparte stemgeluid houden om volledig te kunnen genieten van 03 A Trilogy.

Liefhebbers van de hardere Dream Theater, Symphony X en Judas Priest (gedurende Jugulator) kunnen zich rekenen tot potentiële kopers. Oja, het verhaal handelt onder andere over een man die aan de alcohol verslaafd is en de weg kwijt raakt. Autobiografisch? Verklaart dat de lange afwezigheid van Charlie?

Tracklist:
1. The Monster
2. Nowhere To Hide
3. Captured
4. Greed, The Evil Seed
5. School Of Pain
6. The Calling
7. The Real Life
8. The Cop
9. A New Hope

Score: 77 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 februari 2007

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.