Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Zero Mentality - Invite Your Soul
Jaar van release: 2007
Label: GSR Music
Zero Mentality - Invite Your Soul
Een reviewer is meestal ijdel. Maar nu zal ik maar eerlijk bekennen: ik heb geen idee hoe ik de sound van Zero Mentality moet omschrijven. Deze Duitse band valt ook op hun nieuwe plaat Invite Your Soul heel moeilijk in een vakje te steken. De basis van hun sound is geënt op verschillende soorten subgenres van hardcore. Daarnaast hoor je ook invloeden uit de pop, rock en metalwereld en aan dat geheel wordt een eigen draai gegeven. Zo kan het zijn dat gitarist Dennis zich een tijd laat gaan in een gitaarsolo. Maar ook dat zanger Ben Fink verschillende facetten van zijn stem uitprobeert.

Het opmerkelijke is dat alles toch altijd heel logisch, melodieus en toegankelijk klinkt. Zero Mentality is dus een unieke hardcoreband met een eigen smoelwerk. Die zichzelf geen regels stelt, want er komt zelfs een opmerkelijke gastbijdrage langs van de Deense zangeres Anette Ellesgaard en ze draaien ook hun hand niet om voor een pianostuk. En over Denen gesproken: Jacob Bredahl (Hatesphere, Barcode) verzag de plaat van een uitstekend geluid en heeft samen met de andere Barcode boys nog wat ingezongen.

Naarmate het album vordert, mindert wel het niveau van songwriting. En dat is het enige, maar zeker niet onbelangrijke, kritiekpunt. Goed beluisterbaar voor een zeer ruim publiek en wie de stijl van ZM kan vastpinnen op één genrenaam krijgt bij het volgend concert een pilsje.

Tracklist:
1. Invite Your Soul
2. Alone Again
3. Constant Confusion
4. Past Regrets And Future
5. Urban Sins
6. Looser In Love
7. Good Death
8. Menschenfeind
9. Vanish With A Rose
10. Words To Scorn
11. Glück Auf

Score: 77 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 12 februari 2007

Meer Zero Mentality:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.