Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Belew (King Crimson) - 76
  • Dave Murray (Iron Maiden) - 69
  • David Amore (Nightmare) - 53
  • Eddie Vedder (Pearl Jam) - 61
  • Erik Mortensen (Communic) - 59
  • George Charalambous (Winter's Verge) - 44
  • Graham Bonnet (Rainbow) - 78
  • Grim (Borknagar)† - 56
  • Jari Mäenpää (Ensiferum) - 48
  • Konstantin Radchenko (ZX Spectrum) - 44
  • Mieszko Talarczyk (Nasum)† - 51
  • Ray "Crazy Raymond" Tabano (Aerosmith) - 79
  • Sebas F. (Dark Embrace) - 43

Vandaag overleden:
  • Jacques Namotte (Wallace Collection) - 2012
  • Leslie West (Mountain) - 2020
Review

Headhaunter - promo 2006
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer

Zet Pantera, Slayer en Hatebreed in de blender, gooi er een laagje stonerrock overheen en je komt dicht in de buurt van het uit Dordrecht afkomstige Headhaunter die met deze 4-track promo een uitstekend staaltje beukwerk laat horen waar zowel moderne (metalcore) als een lekkere dosis old school (thrash) invloeden in te horen zijn.

Ik moet toegeven dat ik niet bekend ben met het in 2004 uitgegeven Visions Of Paranoia, maar aan de hand van de samples die op de site zijn te beluisteren kan ik in ieder geval concluderen dat de band in ieder geval vooruitgang heeft gemaakt op zowel vocaal als compositorisch niveau. Neem nu het strakke Barfight wat door zijn strakke staccato riffs, thrashy solo en brute schreeuwzang de dansvloer al snel in een kolkende massa haar en ledematen zal veranderen. De pure thrash die op Empty Prayer te horen is, afgewisseld met enkele prachtige gitaarlijnen zal de liefhebbers eveneens wel in beweging krijgen.

De teksten zijn op en top thrash, de productie stevig en zwaar zonder ook maar een moment ‘te modern’ te klinken. De zang, die varieert van hardcore tot thrash schreeuw zal niet voor iedereen weggelegd zijn, maar komt hier in het geheel sterk naar voren. Deze naamloze promo is misschien niet het meest originele stuk muziek wat je voorgeschoteld kunt krijgen, maar verdient het zeker beluisterd te worden door de constant hoge kwaliteit. Uitchecken dus, de schade van 5 euro moet er zeker vanaf kunnen.

Tracklist:
1. Mind’s Eye
2. Barfight
3. Empty Prayer
4. Don’t Cross Me

Score: 80 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 17 oktober 2006

Headhaunter - promo 2006
Reactie van yo op 18-10-2006 om 17:23u

site = www.myspace.com/headhaunter cheers!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.