Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

The Provenance - Red Flags
Jaar van release: 2006
Label: Peaceville Records
The Provenance - Red Flags
Met Red Flags ziet er eindelijk weer eens een gothicmetal album het licht waarvan je niet spontaan moet kotsen, zure lachneigingen krijgt of je humeur de nek van wordt omgedraaid. Het vierde album van The Provenance is namelijk een heerlijk fris gothisch aandoend rock/metal album. En dat voor een band die zowaar uit de melodeath inteeltscène van Gothenburg komt.

De zang van Emma is heerlijk tegendraads en de muzikanten experimenten er lustig op los en dat leidt zowel tot progressieve rock als tot moderne rock die met twee voeten in 2006 staat. De muziek is spannend, bij vlagen ronduit uniek en altijd lekker melodieus. Het raadselachtige hoesje en de niet standaardteksten maken het geheel af. Én verklaren ook waarom Peaceville Records ze heeft getekend.

Hopelijk komen ze onze contreien bezoeken in het voorprogramma van My Dying Bride of Katatonia. Tot zoiets gebeurd kan je alvast genieten van een fraai album dat afgezaagde zeuracts als Within Tempatation en After Forever een lesje in stijl geeft.

Tracklist:
1. At the Barricades
2. Crash Course
3. Thanks to You
4. Second and Last But Not Always
5. Revelling Masses
6. Leave-Takings
7. The Cost
8. Deadened
9. One Warning
10. Settle Soon

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 27 september 2006

Meer The Provenance:

The Provenance - Red Flags
Reactie van Een Metalfan op 28-09-2006 om 20:08u

Fucker... hou je bek over After Forever die zijn 10 keer beter dan Within Temptation, en hebben veel experimentele dinge, zelfs progressieve invloeden! dus rot op met je gezeik

The Provenance - Red Flags
Reactie van Een Metalfan op 29-09-2006 om 08:26u

Ga een keer kijken bij After Forever zou ik zeggen.

The Provenance - Red Flags
Reactie van Draugen op 29-09-2006 om 21:45u

Je klinkt een beetje gefrustreerd, wil je erover praten? ;-) AF is live altijd goed, kunnen veel bands nog iets van leren. Een zeur act zou ik ze zeker niet noemen.

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.