Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bas Maas (Doro) - 49
  • Chris Goss (Masters Of Reality) - 68
  • Chris Tsangarides (producent)† - 70
  • Gilby Clarke (Guns N' Roses) - 64
  • Tarja Turunen (Nightwish) - 49
  • Tony Hajjar (At The Drive-In) - 52
  • Vibeke Stene (Tristania) - 48

Vandaag overleden:
  • Dennis "D-Roc" Miles (Body Count) - 2004
Review

Upwards Of Endtime - Sadly Never Fore
Jaar van release: 2006
Label: Swaying Ball Music
Upwards Of Endtime - Sadly Never Fore
Een half jaartje geleden kwam het titelloze debuut uit en nu wordt opvolger Sadly Never Fore al op de mensheid los gelaten. Dat vrij matige debuut bevatte een allegaartje van stijlen (80’s doom, punk, heavy metal en thrash) dat maar bij vlagen wist te overtuigen. En jammer genoeg weet de band met deze nieuwe exploot weer niet wat voor muziekstijl ze willen spelen.

Dit keer gaan ze wel iets meer de pure heavy metal kant op, wat echter leidt tot totaal foute schepsels als So Mote It Be dat zelfs in 1982 al uitzichtloos gedateerd zou hebben geklonken. De heren zullen zelf wel het nodige plezier hebben gehad in de studio en met de nodige biertjes achter de kiezen de muziek hebben geschreven. Dat geld voor bier hadden ze overigens wel beter gespendeerd aan een goede productie want die laat het nu ook alweer afweten. Het debuut liet nog horen dat Upwards Of Endtime potentie had, maar dat wordt met Sadly Never Fore jammer genoeg de kop ingedrukt.

Tracklist
1. Beyond Infinity
2. Dwellers of the Dust
3. Circles (Reprise)
4. So mote it be
5. Home sweet home
6. The one thing
7. Princeps Tenebarum
8. Dreammachine
9. Defenders
10. Great Goat God
11. In my wake
12. The Beast
13. The Gathering
14. Time Again

Score: 55 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 27 juli 2006

Meer Upwards Of Endtime:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.