Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 mei:
  • Necrotesque en Deadspeak
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
  • 29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
    23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Hellid (Entombed) - 53
  • David Folchitto (Kaledon) - 48
  • Eric Hoffman (Deicide) - 58
  • Masse "Emperor Magus Caligula" Broberg (Dark Funeral) - 53
  • Nikola Mijic (Alogia) - 46
  • Philip Selway (Radiohead) - 59
  • Piet Jorens (Arno) - 65
  • Piotr Kozieradzki (Riverside) - 56

Vandaag overleden:
  • Mike Jastrembski (Heathen) - 2005
Review

Lucky Striker 201 - Lucky Striker 201
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer

Lucky Striker 201 - Lucky Striker 201

Het klinkt vreemd, maar het album waar deze review over gaat bestaat officieel niet. Nou ja, het is een e-album, een album wat niet op cd zal verschijnen, maar volledig gratis van de internet site te downloaden is. Waarom? Heel simpel omdat de mensen van Lucky Striker 201 vinden dat muziek gratis moet zijn! Dit betekent echter dat ze toch verlies zullen maken, tenzij ze genoeg terugverdienen van het geven van concerten. Als dit lukt zullen ze ook nog eens in staat zijn om een tweede album uit te brengen., klinkt redelijk toch?

Goed, zo’n sympathiek praatje moet natuurlijk wel ontaarden in een behoorlijk product wil men er nog enig profijt van hebben. De band speelt moderne metal met een hoop elektronische invloeden in het straatje van bands als Rammstein, Fear Factory en Nine Inch Nails vermengd met enkele doom-achtige gitaarlijnen à la My Dying Bride, die niet mis zou staan op de soundtrack van een film als Resident Evil of Blade. Naast brute gitaarriffs en schreeuwerige zang blijven er zodoende ook genoeg zweverige melodieën over om op weg te deinen of te dansen. De productie klinkt uitstekend en is ook absoluut niet minder dan de meeste moderne releases van bovengenoemde bands.

De songs zelf zijn over het algemeen erg goed en nodigen je zeker uit om op te bewegen. De vraag is of de ideologie achter de band nog tot succes zal leiden. Is het geen commerciële zelfmoord om een album gratis op internet te zetten in de hoop van de optredens te kunnen leven? Only time will tell, ik wens de heren in ieder geval met dit geslaagde product alle succes toe dat ze nodig zullen hebben. Mensen die bovengenoemde bands goed vinden zullen hier zeker mee uit de voeten kunnen.

Tracklist:
1. Things Are So Good
2. Burnburnburn
3. Ocean Theology
4. Dawn
5. Insane
6. K.
7. A Liquid-Blue Quest
8. Papersnake
9. The Werewolf Metaphore
10. Tokyo Vitriol

Score: 78 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 10 juli 2006

Meer Lucky Striker 201:

Zoeken
    21 mei:
  • Blossom Death - Spirit
  • 22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.