Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Eno (Roxy Music) - 78
  • Gary Thain (Uriah Heep)† - 78
  • Grellmund (Ulver)† - 50
  • Kristen Vigard (New White Trash) - 63
  • Michael Müller (Superior) - 60
  • Mike "M-Bro" Embro (Razor)† - 64
  • Nick Perri (Silvertide) - 42
  • Peter Iwers (In Flames) - 51
  • Seth Putnam (Anal Cunt)† - 58
  • Wally Gold (producent)† - 98
  • Zoltan Bathory (Five Finger Death Punch) - 48

Vandaag overleden:
  • Terry Jones (Pagan Altar) - 2015
Review

Jorge Salán - From Now On
Jaar van release: 2004
Label: Avispa Music

Jorge Salán - From Now On

De lijn kwaliteitsproducten uit Spanje wordt steeds maar groter: naast kwaliteits heavy en power metal bands slaagt men er nu ook in op virtuoos vlak in een goede indruk te wekken. Ik moet eerlijk toegeven dat ik nog nooit eerder van Jorge Salán had gehoord, maar de eerste kennismaking is in ieder geval al behoorlijk positief uitgevallen.

De negen songs waar in 4 gevallen ook nog eens niet onverdienstelijk op wordt gezongen (in het straatje Bon Jovi) bevatten dan misschien in vergelijking met Steve Vai of Yngwie Malmsteen geen supertechnisch gitaarwerk, maar wel een uitstekend gevoel voor harmonie en melodie. Jorge Salán lijkt bovenal een sympathieke gitarist die liever een goed nummer schrijft dan voor de zoveelste maal een klassiek stuk of alternatief jazzschema uit zijn gitaarkoker te gooien. Wat we wel krijgen zijn enkele mooie melodieuze passages en solostukken die met aanvulling van de ritmesectie en andere instrumenten als een piano, fluit en viool zeer vriendelijk op de luisteraar overkomen. Dit zal voor de liefhebber van furieuze, scheurende metalgitaren reden genoeg zijn dit album niet te kopen, ikzelf vind het tussen al het geweld door een prima afwisseling.

From Now On is niet heavy, maar wel zeer mooi en voor de liefhebber van de wat rustigere rockvirtuositeiten een aanrader. Mensen die liever naar Steve Vai achtig geweld luisteren kunnen hier beter omheen lopen. Vanuit mijn oogpunt is dit in ieder geval een lekker album.

Tracklist:
1. Apprehension
2. The Endless Battle
3. I’ll Be Waiting
4. Interlude
5. Back In Time
6. Pathways To Death
7. Doors Made Of Rye
8. Brand New Day
9. Train Of Hopes

Score: 80 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 5 juli 2006

Meer Jorge Salán:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.