Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 17-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahrue Luster (Machine Head) - 57
  • Bill Black (Elvis Presley)† - 99
  • Edin "Vihor" Cehovic (KRV) - 46
  • Geyner Valencia (Crimson Death) - 49
  • Günter Werno (Vanden Plas) - 60
  • Hank Williams† - 102
  • Keith Flint (The Prodigy)† - 56
  • Marcin Urbas (Sceptic) - 49
  • Rafał T. Piotrowski (Decapitated) - 40
  • Steve Karrer (Messiah) - 56
  • Tony "Abaddon" Bray (Venom) - 65
  • Ty Tabor (King's X) - 64
Review

Dirty Rig - Rock Did It
Jaar van release: 2006
Label: Escapi Music
Dirty Rig - Rock Did It
De extravagante zanger Kory Clarke vermaakte ooit een miljoenenpubliek met het debuut Last Decade Dead Century (1990) van zijn voormalige band Warrior Soul. De ietwat vreemdsoortige hardrock met een punkattitude en verwijzingen naar Iggy Pop deed het goed bij het doorsnee MTV-publiek én met de serieuzere muziekpers. In 1995 was het sprookje echter uit en richtte Kory de formatie Space Age Playboys op die het commercieel zeer slecht deden. Tegenwoordig zit hij in Dirty Rig die met Rock Did It aan hun tweede album toe zijn.

En het doen toch wel pijn om Kory wel erg platte songs als Suck It, Just A Star en Hot Porno Star zonder energie te horen zingen. De zoutloze productie verhinderd ook dat de smerige hardrock knalt en de composities zijn toch wel te simpel voor mensen met een hoger I.Q. als 80.

Misschien dat Kory’s nieuwe band het live beter zal doen want volgens de heren voelen ze zich zelf ook helemaal niet thuis in de studio want het podium is een habitat. Rock Did It is een teleurstelling voor iedereen die ooit intens heeft genoten van de eerste worpen van Warrior Soul. Een pijnlijke conclusie.

Tracklist:
1. Suck It
2. Drunk Again
3. Just A Star
4. Dogs
5. Rock Did It
6. Hot Porno Star
7. Throw Down
8. Cities
9. If You See Kaye
10. Pennsyltucky

Score: 60 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 juni 2006

Meer Dirty Rig:

Dirty Rig - Rock Did It
Reactie van Thijs op 26-06-2006 om 12:00u

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.