Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

Daylight Dies - Dismantling Devotion
Jaar van release: 2006
Label: Candlelight Records
Daylight Dies - Dismantling Devotion
Het is altijd een mooi gevoel om erg onder de indruk te zijn van een band waarvan je nog nooit had gehoord. Een teken dat er af en toe toch nog interessante bands worden geboren om de grote rotzooi waarmee platenmaatschappijen ons doodsmijten te compenseren. Ik ken het debuut “No Reply” (in 2002 uitgebracht op Relapse Records) van Daylight Dies niet, maar na het luisteren van “Dismantling Devotion” ga ik daar deze maand nog verandering in brengen.

De acht songs op dit album duren samen een uur en doen denken aan Opeth, Swallow The Sun en Katatonia. Je zou zweren dat Daylight Dies uit een Scandinavisch land komt, maar het is toch echt een Amerikaanse band. De sfeervolle grunt van Nathan Ellis laat menig concurrent verbleken, de teksten zijn fantastisch en de composities zitten perfect in elkaar. Enige kritiek? Neen.

Het zou geweldig zijn als ze samen met hun landgenoten November’s Doom eens Europa zouden aandoen. Dan zou ik weer eens de gelukkigste mens op aarde zijn voor enkele uurtjes. “Dismantling Devotion” is de verrassing van de maand.

Tracklist:
1. A Life Less Lived
2. Dead Air
3. A Dream Resigned
4. All we Had
5. Solitary Refinement
6. Strive to See
7. Lies that Bind
8. Dismantling Devotion

Score: 86 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 23 april 2006

Meer Daylight Dies:

Daylight Dies - Dismantling Devotion
Reactie van thistimedies op 24-10-2007 om 16:58u
Score: 94 / 100

echt en fantastich album, onvoorstelbaar mooi en zo melodisch. Dikke 94 van mij!

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.