Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Crystal Pistol - Crystal Pistol
Jaar van release: 2006
Label: Bad Reputation Records
Crystal Pistol - Crystal Pistol
Guns and Roses, Velvet Revolver, AC/DC, Aerosmith, Backyard Babies, Turbonegro, Poison en Bon Jovi. Allen waren ze van invloed op het Canadese Crystal Pistol toen ze dit debuut schreven. De sleazerock vermaakt en doet fris aan, maar dé nieuwe sensatie in het genre zijn ze toch niet. Daarvoor is het materiaal te voorspelbaar, soms te zeurderig en nét te weinig explosief.

Maar met “Watch You Bleed”, “Rockstar” en “XXII” hebben ze toch enkele leuke up-tempo songs geschreven die het live goed zullen doen. De teksten bevestigen met overtuiging elk rockcliché en de productie van Jeff Dawson en mix van Mike Fraser (werkte voor Metallica, AC/DC, The Cult en vele anderen) is in orde. Daarover staan dan weer minpunten als een draak van een lied (“Salt Of The Earth”) en zanger Mik Ireland die af en toe de bocht uit vliegt met te overdreven vocalen. Een leuk tussendoortje en wellicht een goed live-band, maar daar houdt het (voorlopig) wel mee op.

Ik werd ook nog verzocht om de biografie van de heren uit de doeken te doen. Ze zijn slecht opgevoed, door wolven geschoold, leerden over de liefde en eenzaamheid in East Hastings en waren tewerkgesteld in een pisbedrijf in Chinatown om hun huur te kunnen betalen.

Tracklist:
1. Watch You Bleed
2. Rock Star
3. Locomotive
4. Line It Up
5. Salt Of The Earth
6. VII 7. Shake
8. All The Freaks
9. Live Fast
10. Teenage Parasite
11. No Fun City

Score: 65 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 maart 2006

Meer Crystal Pistol:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.