Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van Accept?

Accept [1979]
I’m A Rebel [1980]
Breaker [1981]
Restless And Wild [1982]
Balls To The Wall [1983]
Metal Heart [1985]
Russian Roulette [1986]
Eat The Heat [1989]
Objection Overruled [1993]
Death Row [1994]
Predator [1996]
Blood Of The Nations [2010]
Stalingrad [2012]
Blind Rage [2014]
The Rise Of Chaos [2017]
Too Mean To Die [2021]
Humanoid [2024]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    28 juli:
  • Unearth
  • 29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Bear McCreary
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
  • 1 augustus:
  • Anette Olzon
  • Savatage
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Deicide en Angelus Apatrida
  • Evoken, Todomal, Phlebotomized en Noctambulist
  • 3 augustus:
  • Alien Ant Farm
Kalender
Vandaag jarig:
  • Billy Graziadei (Biohazard) - 57
  • John Connelly (Nuclear Assault) - 64
  • Jürgen Rosenthal (Eloy) - 77
  • Michael Amott (Arch Enemy) - 57
  • Richard Wright (Pink Floyd)† - 83
  • Simon Kirke (Bad Company) - 77

Vandaag overleden:
  • Dusty Hill (ZZ Top) - 2021
Review

Astral Doors - Raiders Of The Ark (EP)
Jaar van release: 2005
Label: Locomotive Music
Astral Doors - Raiders Of The Ark (EP)
‘Raiders Of The Ark’ is niet het nieuwe album van de beste hardrockband van de laatste jaren, maar een EP om de echte fan zoet te houden. Al wie fan is van Ronnie James Dio elpees als ‘Holy Diver’ en ‘The Last In Line’ zal direct verliefd worden op de twee albums die Astral Doors tot nu toe uitbrachten.

Deze EP bevat met het titelnummer slechts één echt nieuw liedje. Het is een wederom mooie up-tempo kraker die ons vertelt dat de komende cd weer erg voorspelbaar maar ook weer degelijk en heerlijk aanstekelijk zal uitvallen. Deze drie minuten worden aangevuld met het onuitgebrachte ‘Easy Rider’ (niet speciaal) en drie ‘Japanese market bonus songs’ die niet moeten onderdoen voor het ‘reguliere’ werk van de heren. Wanneer je het schijfje in je cd-romlade duwt, krijg je plots ook nog een mooie semi-live videoclip van ‘Time To Rock’ voorgeschoteld.

Alles is wederom uitstekend gemixt en geproduceerd door Peter Tägtgren (Hypocrisy en Pain) maar het artwork valt deze keer wel tegen. ‘Raiders Of The Ark’ is enkel geschikt voor de grootste Astral Doors liefhebber, de anderen wachten tot januari 2006 want dan komt het nieuwe album getiteld ‘Astralism’ op de markt.

Tracklist:
1. Raiders Of The Ark
2. Easy Rider
3. Far Beyond The Astral Doors
4. Another Day In Hell
5. Moonstruck Woman
6. Time To Rock (video)

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 18 oktober 2005

Meer Astral Doors:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.