Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete (reguliere) studio-album van Paradise Lost?

Lost Paradise [1990]
Gothic [1991]
Shades Of God [1992]
Icon [1993]
Draconian Times [1995]
One Second [1997]
Host [1999]
Believe In Nothing [2001]
Symbol Of Life [2002]
Paradise Lost [2005]
In Requiem [2007]
Faith Divides Us, Death Unites Us [2009]
Tragic Idol [2012]
The Plague Within [2015]
Medusa [2017]
Obsidian [2020]
Ascension [2025]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    28 januari:
  • Onslaught
  • Paleface Swiss
  • 29 januari:
  • Artificial en 3 Eyed Kids
  • 30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
  • 31 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • Hemelbestormer en Gavran
  • Objector
  • Prikkeldraad
    Met Pigteeth, Necrology en Grit
  • Teneum, XIII Thorns en Pandaemonic Descent
  • 1 februari:
  • Helleruin, Infinity en Messor Falce
    27 februari:
  • A.A. Williams
  • Fleddy Melculy
  • Necrotted, Necrotesque en Melting Eyes
  • No Turning Back, Curselifter en Spear
  • Omnium Gatherum, Fallujah en In Mourning
  • Ronker en Infliktion
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Downey (Thin Lizzy) - 75
  • Edgard Brito (Tuatha De Danann)† - 52
  • Janick Gers (Iron Maiden) - 69
  • Markus Kekoni (Masterstroke) - 44
  • Mike Patton (Faith No More) - 58
  • Nick Mason (Pink Floyd) - 82
  • Scott Leach (Crystal Ball) - 53
  • Tessa Niles (Bandzilla) - 65
  • Wolfgang Amadeus Mozart (componist)† - 270

Vandaag overleden:
  • Aaron Rossi (Ministry) - 2025
  • Giuseppe Verdi (componist) - 1901
Review

In Heaven - Darchangel
Jaar van release: 2005
Label: Burning Star Records
In Heaven - Darchangel
Promo's uit Griekenland komen voortaan per zeecontainer. Na Black Lotus, Sonic Age en Cult Metal Classics (sidder en beef!) hebben ook de releases van Burning Star Records hun weg gevonden naar de burelen van Metalfan.nl. Daarbij ook atmosferisch metaal in de vorm van In Heaven. En dat kan best leuk worden.

Atmosferisch, dat klinkt als iets voor op de achtergrond. En achtergrondmuziek mag niet storen, niet druk zijn. Is In Heaven ook niet. Wel aanwezig, maar niet erg intens. Waar nu en dan een leuke gitaarlead of een aardige keyboardriedel per ongeluk nog best de aandacht zou kunnen trekken, denderen gitaren, drumcomputer en Elvira redelijk eenvoudig voort. De licht opzwepende drive van en avontuurlijke (jaren '80 actiefilms) melodieën in "Angel Of Darkness" zijn in dat opzicht opvallend, daar bij de rest van het materiaal steekwoorden als 'zwoel', 'heupwiegend' en 'hypnotiserend' treffender zijn.

Elvira? Dat is de zangeres die het gothic-elementje verzorgt. Op onopvallende wijze dan, want nergens zal ze vocale uitspattingen vertonen. Mastermind van de band Manolis Varouhas laat op dezelfde wijze (maar dan lager) van zich horen.

In Heaven is muziek die je het best tot zijn recht komt als je eigenlijk je gedachten bij andere zaken hebt. Dat voordeel werkt twee kanten op. Voor de luisteraar, die niet teveel gestoord wordt bij het zware werk dat de gedachten wel eens plegen te doen. En voor de band, daar met een half oor de monotonie van de composities niet zo doordringt. De een zal "Darchangel" daarom ook geen zak aan vinden, terwijl anderen wellicht voelen dat hun leven eindelijk compleet is. De keus is aan U.

Tracklist:
1. Thoughts
2. Betrayed
3. Life After Death
4. Angel Of Darkness
5. Come Out, Come Out
6. Cry For Me
7. Fading Light
8. Lie To Me
9. ...With You
10. In Heaven
11. Forgiven

Score: 74 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 21 september 2005

Meer In Heaven:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.