Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 28-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Arve "Ice Dale" Isdal (Enslaved) - 49
  • Dave Hlubek (Molly Hatchet)† - 75
  • Gus Pepa (Death Angel) - 59
  • Jack Black (Tenacious D) - 57
  • Jess Margera (CKY) - 48
  • Otto Schimmelpenninck van der Oije (Delain) - 44
Review

Eligor - In Nomine
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Eligor - In Nomine
De prijs voor slechtste promo die ik deze zomer op mijn deurmat heb gekregen gaat zeker naar het Italiaanse Eligor, een nietsbeduidend symfonisch black metalbandje dat met In Nomine haar debuutalbum aflevert. Dat ik in eerste instantie vermoedde met een mager klinkende demo van doen te hebben, zegt veel over het niveau van deze Italianen.

Laten we maar eens beginnen met de slechte punten aan In Nomine: dat zijn er namelijk nogal wat. Ten eerste dus de productie: het klinkt alsof het album met een antwoordapparaat is opgenomen. Verwacht ditmaal ook geen “rauwe, maar sfeerverhogende” productie, want het geluid op dit album is te zoutloos voor woorden. In feite heb ik zelden een album gehoord dat zo slap en krachteloos klinkt als In Nomine. De ideeën en riffs die voorbij komen op het album passeren bovendien zelden of nooit het niveau “les drie muziekschool” en bevatten geen greintje inspiratie. Voeg daar een hoogst irritant Blokker-keyboard aan toe dat zich af en toe in de zaken komt mengen en het moge duidelijk zijn dat In Nomine geen prettige luisterervaring oplevert.

Na lang zoeken heb ik echter ook enkele kleine pluspuntjes gevonden. Zo klinkt het nummer The Path of Frozen Lakes net iets minder erg dan de rest van het album vanwege de bij tijd en wijle redelijke riffs. Het grootste pluspunt is echter dat deze hele ellende al na een half uurtje weer voorbij is, zodat ik me met interessantere zaken bezig kan houden.

In Nomine schijnt opgedragen te zijn aan voormalig toetsenist Alessandro Nesci, die in 2003 een eind aan zijn leven heeft gemaakt. Ik vraag me serieus af of de band hem hiermee een dienst bewijst. In feite doet Eligor nog het meest denken aan een (nóg) slechte(re) variant op Wykked Wytch. Bij deze hoop ik u dan ook afdoende gewaarschuwd te hebben.

Tracklist:
1. Intro
2. Immobilis November
3. The Path Of Frozen Lakes
4. Frozen Tears
5. Arbor Autumni
6. Southern Shadows
7. Auster

Score: 40 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 14 september 2005

Zoeken
    26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death
  • 1 september:
  • Bitter - Slamosaurus Rex
  • 2 september:
  • SIM - HOOMAN AFTER ALL
  • 3 september:
  • Zvindiyar - Six Rites

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.