Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song van Amorphis?

Against Widows
Alone
Amongst Stars
Black Winter Day
Day Of Your Beliefs
Death Of A King
Divinity
Drowned Maid
From The Heaven Of My Heart
House Of Sleep
Into Hiding
Light And Shadow
My Kantele
Silent Waters
Silver Bride
The Bee
The Gathering
The Moon
The Smoke
The Wanderer
The Way
Under The Red Cloud
Wrong Direction
You I Need
een andere Amorphis-kraker, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 mei:
  • -(16)-, Ter Ziele en Dunebender
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 23 mei:
  • Plan Nine
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
  • 24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
    19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Tito (Mesmerize) - 54
  • Duke Erickson (Metal Church) - 62
  • Dusty Hill (ZZ Top)† - 77
  • Fernando Ponce de León (Mägo De Oz) - 61
  • Jonas Renkse (Katatonia) - 51
  • Ken Kelly (illustrator)† - 80
  • Larry Wallis (Motörhead)† - 77
  • Mike D'Antonio (Killswitch Engage) - 53
  • Pete Townshend (The Who) - 81
  • Phil Rudd (AC/DC) - 72
  • Teemu "Somnium" Raimoranta (Finntroll)† - 49
  • Thomas Christian Hansen (Gaia Epicus) - 52
Review

Von Sirius - The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment
Jaar van release: 2005
Label: Nihilvoces
Von Sirius - The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment
Sommige bands hebben geen kaas gegeten van promotie. Von Sirus heeft geen website en er staat geen informatie in het cd-boekje over bandleden of waar het album opgenomen is. Volgens hun kleine vage platenmaatschappij zijn ze zelfs geen onderdeel van hun stal. Laat ik dan maar eens gissen: door de aanwezigheid van Franse teksten denk ik dat ze uit Frankrijk komen, ik hoor dat ze beïnvloed zijn door new wave, elektro, gothic en melodieuze deathmetal en vermoed dat ze geïnteresseerd in het duistere kantje van de mensheid.

Voor een totaal onbekende band/project bij een nog minder bekend label weet ‘The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment’ toch te overtuigen. De keyboarddeuntjes zijn catchy en de nummers zitten goed in elkaar en er wordt voor afwisseling gezorgd. De cleane vocalen worden dikwijls gemanipuleerd door elektronica en de grunt is niet te vlak. De mix en mastering zijn in orde en er is stiekem toch wel wat geld in dit product gestoken. Verwacht dan ook geen undergroundproduct maar een zeer toegankelijk schijfje dat zowel Rammstein-verslaafden als Depeche Mode hippies zal aanspreken.

Hopelijk treden de heren een beetje uit de complete duisternis want de muziek op ‘The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment’ mag er zeker wezen. Als ze nog een manager of PR-man zoeken ben ik altijd beschikbaar want stiekem bevat dit best wat potentieel. Raar maar waar.

Tracklist:
1. Le Feu Sacre
2. Espoir A votre
3. The Call Of Von SiriuS
4. SadX
5. Babylon
6. You ruined it All
7. Priere
8. Deliverence

Score: 73 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 18 mei 2005

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.