Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

Von Sirius - The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment
Jaar van release: 2005
Label: Nihilvoces
Von Sirius - The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment
Sommige bands hebben geen kaas gegeten van promotie. Von Sirus heeft geen website en er staat geen informatie in het cd-boekje over bandleden of waar het album opgenomen is. Volgens hun kleine vage platenmaatschappij zijn ze zelfs geen onderdeel van hun stal. Laat ik dan maar eens gissen: door de aanwezigheid van Franse teksten denk ik dat ze uit Frankrijk komen, ik hoor dat ze beïnvloed zijn door new wave, elektro, gothic en melodieuze deathmetal en vermoed dat ze geïnteresseerd in het duistere kantje van de mensheid.

Voor een totaal onbekende band/project bij een nog minder bekend label weet ‘The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment’ toch te overtuigen. De keyboarddeuntjes zijn catchy en de nummers zitten goed in elkaar en er wordt voor afwisseling gezorgd. De cleane vocalen worden dikwijls gemanipuleerd door elektronica en de grunt is niet te vlak. De mix en mastering zijn in orde en er is stiekem toch wel wat geld in dit product gestoken. Verwacht dan ook geen undergroundproduct maar een zeer toegankelijk schijfje dat zowel Rammstein-verslaafden als Depeche Mode hippies zal aanspreken.

Hopelijk treden de heren een beetje uit de complete duisternis want de muziek op ‘The Mystical Doktryn Of Spiritual Accomplishment’ mag er zeker wezen. Als ze nog een manager of PR-man zoeken ben ik altijd beschikbaar want stiekem bevat dit best wat potentieel. Raar maar waar.

Tracklist:
1. Le Feu Sacre
2. Espoir A votre
3. The Call Of Von SiriuS
4. SadX
5. Babylon
6. You ruined it All
7. Priere
8. Deliverence

Score: 73 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 18 mei 2005

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.