Batushka
Enquête

Vind jij Knocked Loose een goede vervanger voor Twisted Sister op Graspop?

Ja, ik vind het zelfs een verbetering
Ja, ik vind beide bands gelijkwaardig
Nee, al vind ik Knocked Loose ook best leuk
Nee, al vertrouw ik er op dat er niets beter beschikbaar was
Nee, ik vind het een waardeloze vervanging
Ach, maakt mij niet uit, ik zou geen van beide gaan bekijken
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Eye Of Melian en Delain (acoustic)
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne en Everything Decays
  • 21 februari:
  • Dordrecht Metal Fest
  • Megalomaniacs, Beyond Cruelty en Grofvuil
  • Napalm Death, Whiplash, Varukers en Dopelord
Geen concerten bekend voor 15-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Barre Gambling (Daylight Dies) - 47
  • Bob Forrest (Thelonious Monster) - 65
  • Brooks Wackerman (Avenged Sevenfold) - 49
  • Dirk Schlächter (Gamma Ray) - 61
  • Glyn Johns (producent) - 84
  • Hugh Padgham (producent) - 71
  • Jake E. Lee (Ozzy Osbourne) - 69
  • Joel Seque (Dreamlost) - 46
  • John Helliwell (Supertramp) - 81
  • Kimberly Goss (Sinergy) - 48
  • Magnus Winterwild (Axenstar) - 50
  • Malcolm Travis (Sugar) - 73
  • Mick Avory (The Kinks) - 82
  • Milan Loncaric (Brainstorm) - 55
  • Mr. Lordi (Lordi) - 52
  • Paul Adrian Villarreal (Sun Caged) - 49

Vandaag overleden:
  • Ivan Colon (Confessor) - 2002
Review

Festina Lenté - Lunaworld
Jaar van release: 2005
Label: Eigen Beheer
Festina Lenté - Lunaworld
Het Limburgse Festina Lenté heeft altijd al geprobeerd eigenzinnig uit de hoek te komen en dat mag ik wel. De opvolger van het goede ‘Welcome To The Lunapark’ is echter iets te pretentieus. Naast nieuwe muziek (drie nummers die samen tien minuten duren) krijgen we drie andere kanten van Festina Lenté te zien (letterlijk): een video (de bekende clip van ‘Trance’), visuele kunst van schilder en grafisch ontwerper Matthy Piebes en multimedia (een digitaal sprookje). Een schijfje voor onze pc of Mac dus.

De drie nieuwe muzieknummers zijn meer volwassen dan het vorige werk van deze jongens. Ze bevatten een betere structuur en zijn logischer uitgewerkt dan het oude speelse werk. Ze zijn ook geen System Of A Down-kloon meer en hebben dus min of meer een eigen gezicht gekregen. Jammer dat het na tien minuten al weer over is.

Het cd-rom gedeelte ziet er fraai uit en is het bekijken zeker waard maar ik verlang eerlijk gezegd naar meer muziek (zeker omdat de vorige EP twee jaar oud is) en dus ben ik eigenlijk niet volledig bevredigd met dit ‘Lunaworld’. In de toekomst kunnen we echter meer ‘ruime’ creatieve dingen verwachten onder de naam Lunaworld. De heren zijn leuk bezig maar ze zijn zeker niet geniaal en moeten zeker met hun beentjes op de grond blijven staan. Hopelijk begrijpen de fanatieke fans van dit kwartet mijn standpunt als muziekfreak anders zal ik vele boze mailtjes moeten lezen.

Tracklist:
1. People Like Us
2. Torched
3. Star

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 19 april 2005

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.