Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Siyahkal en Grotto
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
    18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 46
  • Ashley Shadow (The Organ) - 46
  • Dirge Rep (Enslaved) - 50
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 63
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 43
  • Glen Benton (Deicide) - 59
  • Ken Andrews (Failure) - 59
  • Marc Canlers (Monolithe) - 49
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 47
  • Paul McCartney (The Beatles) - 84
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 53
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 54
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 48
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 44

Vandaag overleden:
  • Gerry Bron (producent) - 2012
Review

Fallen Sanctuary - Terranova
Jaar van release: 2022
Label: AFM Records

 -

Als doorgewinterde powermetalfan is het tegenwoordig lastig om bands te ontdekken die het genre naar een hoger niveau tillen door met nieuwe invalshoeken te komen. Als je daar niet om maalt en gewoon goed geproduceerde muziek wilt horen, kun je prima terecht bij nieuwe formaties zoals Majestica, Power Paladin en Twilight Force. Powermetalbands die in aanmerking willen komen voor de originaliteitsprijs zijn helaas op één hand te tellen. Momenteel kom ik alleen op Orden Ogan. Zou Fallen Sanctuary bij die selecte club horen?

De formatie is een samenwerking tussen Serenity-zanger Georg Neuhauser en Temparance-gitarist Marco Pastorino. Beide muzikanten blijken liefhebber te zijn van dezelfde bands. Tijdens een tournee werd het plan gesmeed om samen muziek te maken in de stijl van Helloween, Angra en Rhapsody. AFM Records had wel oren naar een nieuwe powermetalband. Fallen Sanctuary werd opgericht en het debuut Terranova is een feit.

De eerste luisterbeurt maakt meteen duidelijk dat de originaliteitsprijs er ook ditmaal niet in zit. Neuhauser en Pastorina hebben het hart op de juiste plaats en zijn met tien zeer degelijke composities op de proppen gekomen. De Oostenrijkse zanger zingt de sterren van de hemel en de Italiaanse gitarist maakt eveneens indruk met zijn partijen. De tracks zijn afwisselend, hoewel de vaart er over het algemeen goed in zit. Een persoonlijk favoriet is Now And Forever vanwege de lekker zware openingsriff, het enige moment dat de band ‘out of the box’ durft te denken.

In principe is Terranova een degelijk product, maar wel één waarvan er al zoveel op de markt zijn. Het lijkt er vooral op dat Neuhauser en Pastorina even hun powermetal-ei kwijt moesten. Helaas hebben we het allemaal al tig keer gehoord. Als je dat niks uitmaakt, of je hebt het genre pas ontdekt, kun je hier vast wel iets mee.

Tracklist:
1. Terranova
2. Now And Forever
3. Broken Dreams
4. Rise Against The World
5. To The Top
6. Destiny
7. I Can’t Stay
8. Trail Of Destruction
9. No Rebirth
10. Bound To Our Legacy

Score: 70 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 1 juli 2022

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.