Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
    2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Colin Edwin (Porcupine Tree) - 55
  • Hermann Hesse (auteur)† - 148
  • Johannes Eckerström (Avatar) - 39
  • René Rutten (The Gathering) - 53
  • Roy Bittan (Bruce Springsteen) - 76

Vandaag overleden:
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age) - 2008
Review

FFOOSS - My Life As A Teenage Wanker
Jaar van release: 2020
Label: White Russian Records

FFOOSS - My Life As A Teenage Wanker

Het artwork van de debuutep My Life As A Teenage Wanker intrigeert direct. Wat voor geluid gaat er schuil achter een plaat met als cover een huilend kind? Het blijkt een spannend allegaartje van fuzz en garage rock te zijn. Het Utrechtse duo Jannes (Bongloard) en Sophia (45ACIDBABIES) speelt lekkere, opzwepende rockmuziek die snel beklijft.

FFOOSS maakte eerder al indruk met de twee singles Sick Of Being 17. en Slayer, waarvan vooral de laatste een flinke opsteker is. Het rauwe, bewerkte gitaargeluid wringt heerlijk, terwijl de opzwepende ritmes en melodieën voor de broodnodige energie zorgen. De zestien minuten durende eerste ep klinkt minder ruw dan de singles, hoewel er hier ook ruimte is voor een flinke geluidsmuur tijdens de pakkende rocksongs.

Het is vooral het rappe werk waar het tweetal indruk mee maakt. Riesbodies bijvoorbeeld, en het enorm opgewekte Rocksong. Tijdens GTBT zijn er tussen de energieke coupletten en refreinen wat psychedelische invloeden te horen. Rocksong straalt een echte vrijheid-blijheid-mentaliteit uit. Dat laatste geldt voor de gehele ep. Het is een warme, chaotische uitnodiging tot het hebben van ongegeneerd plezier.

Tracklist:
1. Theme Song
2. Riesbodies
3. No Strings Attached
4. GTBT
5. Rocksong
6. Theme Song Reprise

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 27 februari 2021

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.