Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 maart:
  • Edenbridge, Flowerleaf en Miracle Flair
  • Thrice en Lysistrata
  • 12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
    10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dan Maines (Clutch) - 55
  • Dan Swanö (Edge Of Sanity) - 53
  • Elie Tawil Baly (Nu.Clear.Dawn) - 46
  • Gail Greenwood (Belly) - 66
  • Jarmo "Jappe" Myllyvirta (Excalion) - 44
  • Jeff Ament (Pearl Jam) - 63
  • Karlos Medina (Evildead) - 59
  • Matt Barlow (Iced Earth) - 55
  • Pascal Lanquetin (Carcariass) - 54
  • Phil X (Bon Jovi) - 60
  • Rick Rubin (producent) - 63
  • Scott Litt (producent) - 72
  • Tom Scholz (Boston) - 79

Vandaag overleden:
  • Danny Joe Brown (Molly Hatchet) - 2005
  • Karl Wallinger (World Party) - 2024
Review

Valkyria - Tierra Hostil
Jaar van release: 2018
Label: Fighter Records

Valkyria - Tierra Hostil

Tierra Hostil is de tweede plaat van het Spaanse kwartet Valkyria. De titel geeft al aan dat de heren hun melodieuze power metal voorzien van teksten in hun moerstaal. Dat hoeft natuurlijk geen bezwaar te zijn, want de avonturen van een nobele krijger zijn in het Spaans zonder twijfel net zo spannend als in het Engels. Het voordeel is bovendien dat eventuele storende accenten achterwege blijven.

Het album opent fijn met het rappe Código De Honor. Een melancholische gitaarmelodie vormt de aftrap voor een stevig powermetalnummer, dat doorvlochten is met subtiele keyboardpartijen, aansprekende samenzang en dito gitaarwerk. Zanger Yeray Hernández probeert stoer en bozig te klinken, maar zijn wat hoge, aangename zanglijnen zijn toch vooral erg melodisch. Het is prima muziek en de Maiden-achtige gitaarsolo op driekwart van het nummer maakt het plaatje compleet.

Die positieve trend wordt wisselend voortgezet, want andere nummers leunen meer op de zang of zijn van het kaliber dertien in een dozijn. Zo spetteren als de openingstrack wil het gedurende het grootste gedeelte van de plaat niet, hoewel de groep zich met afsluiter Tuareg aardig herpakt. Hernández brengt zijn teksten met regelmaat erg overdreven, waardoor het wat klinisch en gekunsteld overkomt. Precies het tegenovergestelde van wat de goede man probeert te bereiken. Als geheel laat Tierra Hostil de luisteraar dan ook achter met het gevoel dat er meer in deze middenmoter had gezeten, zeker na het sterke openingswerk.

Tracklist:
1. Código De Honor
2. Abatido
3. Tierra Hostil
4. Rencor
5. Selenelion
6. Identidad Perdida
7. Vida Eterna
8. Ecos Del Mañana
9. Dunas De Sal
10. Tuareg

Score: 68 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 29 oktober 2018

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.