Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Clayton (U2) - 66
  • Britta Herzog (Amartia) - 55
  • David Draiman (Disturbed) - 53
  • François Merle (Manigance) - 59
  • Fredrik Lager (Seven Tears) - 38
  • Johan Liefvendahl (Seventh Wonder) - 46
  • Sami Zreik (Slumpark Correctional) - 40
  • Spanky G (The Bloodhound Gang) - 47

Vandaag overleden:
  • Rocky Dzidzornu (The Rolling Stones) - 1993
Review

Falling Silence - Dog's Life
Jaar van release: 2003
Label: Sonic Rendezvous
Falling Silence - Dog's Life
Is het succesvol kopiëren van het geluid van een of meerdere namen de sleutel naar eeuweige roem en rijkdom, of misschien zelfs maar een eendagshitje? Of kun je met het klonen een eervolle vermelding in de muziekgeschiedenisboeken wel vergeten? Hammerfall kwam er, een band als doubleDrive (Nickelback-kloon) tot nogtoe niet.

Falling Silence is er na jaren van demo's, promo's, minicd's, en sporadisch album op de wereld schoppen nog steeds niet. De zich voornamelijk in Zwitserland ophoudend formatie hangt benauwd veel aan het erfgoed van bands in de stijl van Guano Apes. Zelfs de zangeres-met-ballen is aanwezig.

Al na de eerste vijf nummers [in totaal tel ik er vijftien, actieve jongens (m/v)] kan ik een paar beweringen met gerust hart bevestigen. Het geluid, met name de basslijnen, klinkt erg vet. Mede door die sound krijg je het gevoel dat de band probeert uit te stralen. Dat je volledig op jezelf bent aangewezen in deze maatschappij. Dat er geen eerlijkheid en gerechtigheid bestaat. Tenzij je er voor wilt vechten. En op deze muziek wil je dat.

Lore [niet te verwarren met een punkzangertje van een Italiaanse band die hoogstwaarschijnlijk alleen ik ken] heeft een kracht in haar stem die ongeëvenaard is door grofweg haar meeste vrouwelijke collegae. Doodzonde is wel dat er een zekere monotonie heerst in de verder uitstekende strot, die de aanstekelijkheid een beetje naar beneden haalt. De zanger komt slechts sporadisch voor, maar zorgt wel voor net dat beetje meer afwisseling.

Op het gebied van songwriting heb ik verder weinig aan te merken. Wel wil ik nog een kleine kanttekening zetten dat de langere nummers iets te herhalend worden (drie keer hetzelfde couplet gaat vervelen). Of had het schrijverscollectief geen inspiratie meer?

Tracklist:
1. Dog's Life (intro)
2. The Same Way For Everyone
3. Sientate Un Momento
4. And The Beauty Of Black Covered Everything
5. Lost Animals
6. Special Thanks To The Shit
7. One Against All
8. Burning The Pedestials
9. The Back Of The Medal
10. Nelle Mie Note (Tutta La Rabbia)
11. As Perfect As You Want Us
12. Trapalleiros Forajidos
13. The Darkness Look For Us, Call Us And Tempt Us
14. This Is Our Rage
15. Can't Live Without Water (outro)

Score: 75 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 20 april 2004

Meer Falling Silence:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.